Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sonce Nedviznosti

Good value for the money

Сонце недвижности - Агенција за недвижности, која го темели своето работење градено на довербa кај клиентите!

Ние сме водечка компанија за недвижности во Скопје, која постои веќе неколку години, и активно се занимава на пазарот на недвижнини.
Како агенција за недвижности постојано им сме на располагање на нашите клиенти, кога имаат потреба за изнајмување или купување на некоја недвижност.
Во нашиот асортиман на недвижнини, може да пронајдете голем избор на станови кои се за изнајмување и за продавање низ различни локации на Скопје, како и голем дел на вили кои се изнајмуваат.
Дел од овој асортиман на недвижнини кој го нудиме може да погледнете во нашиот профил кој го имаме на Pazar3.mk.
Во нашиот профил на Pazar3.mk, се застапени следните недвижнини како најактуелни кои ги нудиме за продажба и изнајмување:

- стан во Центар позади Бугарска Амбасада
- стан од 148 м2 во Карпош2
- се издава стан од 75м2 позади Рамстор
- плац со куќа од 340 м2 во Козле
- куќа во населба 11 Октомври
- куќа во Бутел 2
- се издава луксузен стан од 105 м2 во Водно
- куќа во стопански двор

Исто така во нашиот асортиман може да пронајдете и магацински простори за издавање, плацеви за инвеститори итн.
Ние на нашите клиенти покрај недвижнината им нудиме и бесплатни услуги кои на нашите клиенти ќе им го олеснат целиот процес на издавање и закупување на станови. Некои од најважните дополнителни услуги кои ги нудиме се и пазарна проценка на вредноста на недвижнини, маркетинг, како и совети за наједкватно опременување, презентација на недвижностите, се со цел станот или куќата да бидат по атрактивни за потенцијалните клиенти.
Нашата цел е да се исполнат желбите и потребите на клиентите, да имаат сигурна реализација и задоволни кленти од двете страни.
Сонце недвижности е секогаш фокусирана за да има се повеќе задоволни клиенти, без оглед дали се работи за странски инвеститори или домашни купувачи.
Нашиот тим е составен од професионалци кои ги следат сите трендови кои се застапени на пазарот на недвижнини.

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го направиме вистинскиот избор!

Dame Gruev No.1-6/9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1050
Денес 08:06

Se izdava stan 64m2 GTC na kej na Vardar vo Centar

300 ЕУР /месечно

Денес 08:05

Se izdava stan 64m2 na kej na Vardar Centar

250 ЕУР /месечно

Денес 08:04

Se izdava garsonjera vo Centar

150 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Aerodrom blizina na Palma

200 ЕУР /месечно

Se izdava kuka 2 kata 4 spalni Crnice

600 ЕУР /месечно

Денес 07:48

Se izdava eftin stan 80m2 Kapistec dve spalni

350 ЕУР /месечно

Вчера 13:51

Se izdava nov stan vo Karpos 3,kaj bazaro

340 ЕУР /месечно

Вчера 10:30

Se izdava prekrasna kuka vo Crnice

700 ЕУР /месечно

Вчера 10:25

Se izdava prazna garsonjera Centar

150 ЕУР /месечно

Вчера 10:11

Se izdava prazen stan vo Skopjanka

350 ЕУР /месечно

Se izdava nov stan 73m2 Aerodrom

450 ЕУР /месечно

08 јун. 12:25

Se izdava top stan od 72m2 vo Taftalidze

500 ЕУР /месечно

08 јун. 12:24

Se izdava nov stan 50m2 vo Taftalidze

350 ЕУР /месечно

08 јун. 12:20

Stan na 2 nivoa so golema terasa 206m2

198 000 ЕУР

08 јун. 12:19

Se izdava stan vo Centar pozadi bug.ambasada

300 ЕУР /месечно

08 јун. 12:19

Kuka vo Butel 2

198 000 ЕУР

08 јун. 12:19

Se izdava nov stan 55m2 Aerodrom Tobako 2

350 ЕУР /месечно

06 јун. 09:20

Se izdava lux stan 85m2 Centar juzen bulevar

600 ЕУР /месечно

Se izdava 150м2 kukja vo Kozle nad Kanela,3spalni

700 ЕУР /месечно

Se izdava kuka so dvor 325m2 Kozle 5 spalni

1 100 ЕУР /месечно

Se izdava stan 103m2 3 spalni Dzevahir kuli

900 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzen stan 3 spalni pogled Centar

1 200 ЕУР /месечно

Se izdava ubav stan 78m2 kaj Germanska ambasada Kozle

500 ЕУР /месечно

Se izdava stan 90m2 Kapistec 2 spalni ubav pogled

400 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Centar

200 ЕУР /месечно

Stan 206m2

Se izdava lux stan 80m2 Dzevahir kuli Aerodrom

800 ЕУР /месечно

26 апр. 11:48

Se izdava nov stan 80m2 2 spalni Dzevahir kula

600 ЕУР /месечно

Se izdava prazen stan vo Cento

170 ЕУР /месечно

05 апр. 19:18

Se izdava nov stan 73m2 2 spalni Kozle pocetok

450 ЕУР /месечно

05 апр. 19:14

Se izdava deloven prostor 400m2 so 15 parking mesta

2 300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации