Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sonce Nedviznosti

Good value for the money

Сонце недвижности - Агенција за недвижности, која го темели своето работење градено на довербa кај клиентите!

Ние сме водечка компанија за недвижности во Скопје, која постои веќе неколку години, и активно се занимава на пазарот на недвижнини.
Како агенција за недвижности постојано им сме на располагање на нашите клиенти, кога имаат потреба за изнајмување или купување на некоја недвижност.
Во нашиот асортиман на недвижнини, може да пронајдете голем избор на станови кои се за изнајмување и за продавање низ различни локации на Скопје, како и голем дел на вили кои се изнајмуваат.
Дел од овој асортиман на недвижнини кој го нудиме може да погледнете во нашиот профил кој го имаме на Pazar3.mk.
Во нашиот профил на Pazar3.mk, се застапени следните недвижнини како најактуелни кои ги нудиме за продажба и изнајмување:

- стан во Центар позади Бугарска Амбасада
- стан од 148 м2 во Карпош2
- се издава стан од 75м2 позади Рамстор
- плац со куќа од 340 м2 во Козле
- куќа во населба 11 Октомври
- куќа во Бутел 2
- се издава луксузен стан од 105 м2 во Водно
- куќа во стопански двор

Исто така во нашиот асортиман може да пронајдете и магацински простори за издавање, плацеви за инвеститори итн.
Ние на нашите клиенти покрај недвижнината им нудиме и бесплатни услуги кои на нашите клиенти ќе им го олеснат целиот процес на издавање и закупување на станови. Некои од најважните дополнителни услуги кои ги нудиме се и пазарна проценка на вредноста на недвижнини, маркетинг, како и совети за наједкватно опременување, презентација на недвижностите, се со цел станот или куќата да бидат по атрактивни за потенцијалните клиенти.
Нашата цел е да се исполнат желбите и потребите на клиентите, да имаат сигурна реализација и задоволни кленти од двете страни.
Сонце недвижности е секогаш фокусирана за да има се повеќе задоволни клиенти, без оглед дали се работи за странски инвеститори или домашни купувачи.
Нашиот тим е составен од професионалци кои ги следат сите трендови кои се застапени на пазарот на недвижнини.

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го направиме вистинскиот избор!

Dame Gruev No.1-6/9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1123

Nova kuka 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР

Вчера 14:31

Top Ponuda deloven 3kancelarii Centar

350 ЕУР /месечно

Se izdava kukja na Matka do rekata, 3studia so kupatila

800 ЕУР /месечно

Вчера 13:44

Se izdava stan 72m2 na Vodno,vo blizina na Klinicki

300 ЕУР /месечно

Вчера 13:43

Se izdava stan vo Centrar vo blizina na MVR

600 ЕУР /месечно

Вчера 13:43

Se izdava kat od kukja, 75m2,2spalni,pocetok Crnice

400 ЕУР /месечно

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

350 ЕУР /месечно

11 апр. 12:33

Stan od 52m2 vo Bunjakovec Centar

104 000 ЕУР

01 апр. 13:44

Se izdava stan 75m2,Centar pozadi Ramstor

400 ЕУР /месечно

23 мар. 13:28

Se izdava stan 90m2, Centar karsi Ramstor i Diamond mall

500 ЕУР /месечно

21 мар. 11:43

Se izdava nov stan 55m2,Vodno

500 ЕУР /месечно

21 мар. 11:29

Se izdava renoviran stan 95m2,strog Centar

900 ЕУР /месечно

14 мар. 12:20

Se izdava stan 70m2, za deloven,3kancelacii,Crven krst

300 ЕУР /месечно

13 мар. 15:16

Se izdava stan na Vodno

700 ЕУР /месечно

13 мар. 15:15

Se izdava nov stan 47m2,Madzar maalo Centar

450 ЕУР /месечно

01 мар. 09:32

Se izdava nov stan 80m2 2 spalni Dzevahir kula

600 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Cevahir

550 ЕУР /месечно

29 фев. 10:37

Se izdava nov stan 50m2,pozadi East gate mall

300 ЕУР /месечно

20 фев. 13:03

Se izdava stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

19 фев. 20:20

Se izdava nov stan 95m2 na Vodno

600 ЕУР /месечно

19 фев. 20:18

Se izdava deloven 150m2,po Kameni most

1 200 ЕУР /месечно

19 фев. 20:13

Se izdava luksuzen stan 3 spalni pogled Centar

1 200 ЕУР /месечно

14 фев. 14:32

Se izdava kat od kukja 120m2,2spalni Zlokukjani

350 ЕУР /месечно

Se izdava nov stan Aerodrom 47m2,posle Dion

380 ЕУР /месечно

06 фев. 21:45

Se izdava stan 80m2,Vodno,2spalni

490 ЕУР /месечно

06 фев. 21:44

Se izdava deloven prostor 130m2, Centar

1 000 ЕУР /месечно

06 фев. 21:41

Se izdava stan na kej na Vardar,63m2,Centar

500 ЕУР /месечно

06 фев. 21:40

Se izdava nov deloven prostor 64m2,Debar maalo

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации