Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti

najdobar izbor na nedviznosti.

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila

Dervish Cara 63

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 219
Вчера 23:15

Novogradba so tri spalni pozadi Punto Verde

135 000 ЕУР

18 мај 12:26

Atraktiven stan nad Bakal

119 500 ЕУР

18 мај 12:22

Stan vo blok 77

44 999 ЕУР

17 мај 12:27

Novi stanovi na top lokacija vo Tetovo

1 050 ЕУР

16 мај 19:14

Komforen renoviran stan so 2 spalni

84 999 ЕУР

16 мај 15:38

Kuka so 4 lokali vo strog Centar

709 999 ЕУР

12 мај 11:16

Renoviran stan na 3 kat vo blok 70

44 500 ЕУР

09 мај 18:23

Kuka vo selo Lesok

40 000 ЕУР

05 мај 18:34

Dve kuki vo naselba Potok

89 500 ЕУР

04 мај 11:28

Ultra moderen stan vo Blok 82

56 500 ЕУР

Se izdava stan za deloven prostor vo strog Centar

250 ЕУР /месечно

29 апр. 21:14

Cetvorosoben nov stan na top lokacija

124 700 ЕУР

28 апр. 23:58

Stanbeno deloven objekt nasproti sudot

284 999 ЕУР

28 апр. 23:51

Novogradba na 1 kat so 1 spalna

49 000 ЕУР

Kuka vo odlicna sostojba vo Kozle

325 000 ЕУР

28 апр. 23:28

Nov stan vo Taftalidze 2

1 250 ЕУР

Stan vo Kisela Voda

104 500 ЕУР

28 апр. 23:15

Kuka so golem dvor

134 999 ЕУР

28 апр. 23:11

Nov stan vo strog centar na Tetovo

58 500 ЕУР

28 апр. 13:28

Stan novogradba na prizemje

109 999 ЕУР

28 апр. 13:28

Nov stan duplex so cetiri spalni

79 999 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации