Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Pazar3 stanovi | Продажба, изнајмување и купување на pazar3 stanovi skopje, pazar 3 stanovi, pazar3 stanovi kumanovo, pazar3 stanovi ohrid достапни на Pazar3.

Pazar3 stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан во Штип. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: pazar3 stanovi bitola, stanovi skopje, stanovi aerodrom, stanovi strumica, najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан во Скопје или други градови во Македонија. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

Вчера 13:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Renoviran namesten stan vo STROG CENTAR NA SKOPJE

8 900 ЕУР

Број на соби: 2
20 апр. 12:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPREMENA KANCELARIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 00:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан на Водно !

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan na Vodno blizu Drzavna

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 23:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan vo Hotel " Park Residenc"

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kapishtec - Nov Moderen Stan so 1 spalna i nov mebel

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изнајмува стан спроти соборен храм

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нов стан со 2 спални кај поликлиника МВР

147 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан

46 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stanovi i Duqani

650 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 120
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Халкидики мезонет од 90 м2

168 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 90
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 21:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:19 Станови  ·  Охрид

Dolgorocno se iznajmuva stan so pogled na ezero

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan - garsonjera

41 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар близу Универзална Сала

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan pot kiria 82m2 vo Cair

999 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:54
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава стан во Аеродром

Број на соби: 2
Вчера 20:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

ПРОДАЖБА НА СТАН!!!!

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 19:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava sprat od kuka

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 2
Вчера 18:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Број на соби: 1
Вчера 18:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 17:54 Станови  ·  Гостивар

Jepet banes me qira

2 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 17:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Moderno Ureden Stan Vo Kapishtec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

K.Voda kaj Vero - Nov Stan so 2 Spalni 380e

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нова гарсоњера во Хром !

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxury apartment for rent in Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2

Огласи за продажба,izdavanje на станови Скопје и цела Македонија


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан. Независно дали продавате stanovi strumica, stanovi aerodrom, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: pazar3 stanovi bitola, pazar3 stanovi skopje, najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje, reklama5 stanovi и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот стан.


Пребарувај недвижности и станови на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ Скопје, Карпош 1, Каропш 2, Центар, Тетово и цела Македонија од продажба на станови во изградба и спремни luksuzni stanovi, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот стан, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации