Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба, купување и огласи за изнајмување на станови

Во оваа категорија на Пазар3.мк се претставени сите огласи за станови, односно сите огласи каде се објавуваат станови кои се продаваат, изнајмуваат, огласи каде се купуваат станови и огласи каде се бараат станови за изнајмување. Голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк.

Вчера 15:13
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo nova zgrada Taftalidze 2 vseliv vednas

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 01:56
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Станови во Анталија Турција! / Apartamente në Antali

63 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 01:45 Станови , Тетово

Kerkoj gazonjere me qera

Денес 01:45 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo centar Skopje

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 01:44 Станови , Кочани

Продава се стан

21 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 01:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Iznajmuvame stan 79m2 vo Porta Kozle

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 01:44 Станови , Скопjе , Аеродром

Се изнајмува нов стан

Број на соби: 2
Денес 01:44 Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во центар кај средното училиште ЈБТ

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 01:40 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Prodavam stan vo Gjorce Petrov 41m2 +10m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Карпош

Се продава стан 47м2 во комплекс Александрија

68 800 МКД

Број на соби: 2
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar Skopje

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar Skopje

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar Skopje

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar Skopje

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar Skopje

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan od 56m2 vo Hipodrom

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 01:28 Станови , Скопjе , Аеродром

Еднособен стан од 44м2 во Мичурин

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 00:03 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava namesten stan vo Cair vednas do autolider

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:33 Станови , Скопjе , Центар

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

95 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 22:33
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan vo centarot na gradot blizu Romanska ambasada

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:16 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan za iznajmuvanje

Вчера 21:34 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo Skopje sproti Diamond mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 21:13
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Moderen stan koj nudi udobnost i stil

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:03
Линк
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Gorce Petrov

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:13
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Се продава стан 84m2 во Чаир / Shitet Banesa 84m2 në Çair

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:43 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija garaza 14m2 Biljanini izvori

5 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 19:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 50m2.Bil.Izvori,zavrsna faza na gradba

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 19:29 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Nov stan od 43m2

Број на соби: 2
Вчера 19:23
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Prodavam stan vo najstrog Centar 35 m na Plostad Filip Vtori

74 200 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 19:13 Станови , Битола

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 18:44 Станови , Скопjе , Центар

***Stan vo Debar Maalo Park 81m2***

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:42 Станови , Скопjе , Гази Баба

Се продава стан во Хиподром од 56м2

41 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:11 Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava stan 38kvadrati vo Aerodrom

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 18:11 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 2
Вчера 18:11 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 1
Вчера 18:11 Станови , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

Број на соби: 1
Вчера 18:10 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava garsonjera vo Crnice, cena 8000 den.

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 18:10 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

se izdava

Број на соби: 3
Вчера 18:09 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Centar kaj Soboren Hram 4soben stan

220 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:55 Агенција за недвижности Станови , Битола

Do OU Sugare prv kat vo objekt so AB konstrukcija

53 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 90
Вчера 17:53 Агенција за недвижности Станови , Битола

Stara Kasarna nov moderno opremen stan prv kat

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 17:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

CENTAR SE IZDAVA STAN 52m2 DO REKORD

260 ЕУР /

Број на соби: 2
Вчера 17:45 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 17:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Kuka na Vodno

650 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 200

Станови огласи


Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови и изнајмување на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други.


Дополнително, на Пазар3.мк има опција да регистрирате оглас доколку купувате стан. Едноставно регистрирајте оглас со налов "Kupuvam stan", наведете ги информации околку тоа какви видови на станови Ве интересираат, на која локација, површина, ниво на опременост и слично.


Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја олеснува Вашата потрага при купувањето или изнајмувањето на стан.Продажба на станови од претпријатија


Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус!


Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.


На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.Продажба на станови од физички лица


Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.


Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Штип, Прилеп, Струмица, Тетово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.


Пазар3.мк секојдневно е посетуван од илјадници корисници кои се во потрага по стан, без разлика дали тоа е стан за продажба, купување или издавање. Искористете ја можноста која ја нуди онлајн огласникот за да остварите лесна, брза и едноставна купопродажба на станови!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации