Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 460
Вчера 16:00

SE PODAVA STAN VO CAIR-SKOPJE 1 38 M2

55 000 ЕУР

SE IZDAVA STANBEN PROSTOR NOVOSELSKI PAT

600 ЕУР /месечно

02 апр. 10:08

SW IZNAJMVA STAN DUPLEKS 124 M2 VO KAPISHTEC

550 ЕУР /месечно

22 мар. 09:47

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 115 M2

400 ЕУР /месечно

21 мар. 20:56

SE IZDAVA STAN VO CENTAR EKSLUZIVNO NAMESTEN

1 000 ЕУР /месечно

16 мар. 23:18

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 46 m2

300 ЕУР /месечно

06 мар. 09:03

SE PRODAVA STAN VO BEJBUNAR OHRID 59 m2

1 500 ЕУР

03 мар. 11:38

SE PRODAVA NOV STAN VO CENTAR NA OHRID

1 500 ЕУР

SE IZDAVA STAN VO GORCE PETROV 78 M2

250 ЕУР /месечно

20 фев. 19:44

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KARPOSH

400 ЕУР /месечно

SE PRODAVA KUKA VO VLAE PR+2+PK

180 000 ЕУР

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 60 m2

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации