Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Агенција за недвижности ДОМ АРТ

Агенција за недвижности располага со
голема понуда на недвижности:
-Куќи,Вили
-Станови
-Апартмани
-Деловни објекти
-Ресторани
-Хотели
-Магацини
-Градежни плацеви
Контакт инфо:078268714

Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт:
-> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084
-> https://www.facebook.com/dom.art.39

Skopje

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1369
25 септ. 19:17

Moderno Ureden Stan Vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

24 септ. 21:13

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze

230 ЕУР /месечно

24 септ. 12:52

Moderno Ureden Stan vo Karposh

850 ЕУР /месечно

22 септ. 13:25

Se iznajmuva stan Studio vo Taftalidze

350 ЕУР /месечно

22 септ. 13:24

Se iznajmuva moderno ureden stan vo Taftalidze

450 ЕУР /месечно

22 септ. 09:50

Nov nevseluvan stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

21 септ. 21:04

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar

550 ЕУР /месечно

20 септ. 20:59

NOV NEVSELUVAN STAN VO KARPOSH CITY GARDEN

1 000 ЕУР /месечно

20 септ. 15:07

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar

400 ЕУР /месечно

18 септ. 12:07

Se iznajmuva EKSKLUZIVEN STAN vo Centar

650 ЕУР /месечно

18 септ. 11:16

Kompletno ureden stan vo Karpos 1

300 ЕУР /месечно

18 септ. 10:12

Kompletno ureden stan vo Karpos 1

300 ЕУР /месечно

18 септ. 08:39

Moderno ureden stan vo Kapistec

350 ЕУР /месечно

16 септ. 00:02

Se iznajmuva moderno ureden stan vo Kompleks Mida

350 ЕУР /месечно

15 септ. 19:00

Kompletno Ureden Stan Vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

15 септ. 16:10

Moderno Ureden Stan Adora Diamond

400 ЕУР /месечно

14 септ. 23:53

Moderno Ureden Stan vo Karposh City Tower

350 ЕУР /месечно

14 септ. 22:21

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Kapishtec

500 ЕУР /месечно

14 септ. 18:41

Moderno Ureden Stan vo Debar Maalo

450 ЕУР /месечно

14 септ. 12:08

Se Iznajmuva Luksuzno Ureden Stan-Vodno

850 ЕУР /месечно

14 септ. 10:09

Se Iznajmuva Kompletno Uredena Kukja Vo Sopishte

1 000 ЕУР /месечно

14 септ. 01:47

Kompletno Ureden Stan vo Centar Univerzalna Sala

700 ЕУР /месечно

13 септ. 20:34

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar

550 ЕУР /месечно

13 септ. 20:33

KOMPLETNO UREDEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC

700 ЕУР /месечно

13 септ. 18:34

Moderno Ureden Stan Vo Kapishtec

450 ЕУР /месечно

13 септ. 18:32

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Kapishtec

450 ЕУР /месечно

13 септ. 13:33

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Karposh 1

320 ЕУР /месечно

13 септ. 13:32

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Karposh 1

320 ЕУР /месечно

12 септ. 22:01

Luksuzno ureden stan vo Centar

900 ЕУР /месечно

11 септ. 14:09

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar Pestaloci

300 ЕУР /месечно

07 септ. 12:46

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

07 септ. 11:02

Moderno ureden apartman vo Taftalidze

350 ЕУР /месечно

05 септ. 22:32

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar

300 ЕУР /месечно

05 септ. 11:58

Moderno Ureden Apartman vo Taftalidze 1

350 ЕУР /месечно

04 септ. 18:49

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Kisela Voda

350 ЕУР /месечно

04 септ. 17:08

Se iznajmuva moderno ureden stan vo Vlae

280 ЕУР /месечно

04 септ. 16:22

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

04 септ. 15:58

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Debar Maalo

700 ЕУР /месечно

04 септ. 15:48

Moderno ureden stan vo Centar Porta Bunjakovec

500 ЕУР /месечно

03 септ. 10:57

Luksuzno Ureden Stan vo Kompleks Mida

350 ЕУР /месечно

01 септ. 20:38

Moderno Ureden Stan Vo Centar

600 ЕУР /месечно

01 септ. 18:42

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar Pestaloci

250 ЕУР /месечно

01 септ. 15:24

Moderno ureden apartman studio vo Centar

300 ЕУР /месечно

01 септ. 11:46

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar

250 ЕУР /месечно

01 септ. 08:36

Se Iznajmuva Deloven Prostor vo Centar

600 ЕУР /месечно

01 септ. 08:36

Se iznajmuva Kompletno Ureden vo Centar MVR

450 ЕУР /месечно

31 авг. 22:09

Moderno ureden stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

31 авг. 15:06

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Karposh

660 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации