Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Агенција за недвижности ДОМ АРТ

Агенција за недвижности располага со
голема понуда на недвижности:
-Куќи,Вили
-Станови
-Апартмани
-Деловни објекти
-Ресторани
-Хотели
-Магацини
-Градежни плацеви
Контакт инфо:078268714

Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт:
-> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084
-> https://www.facebook.com/dom.art.39

Skopje

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1360
Вчера 10:22

Kompletno Ureden Stan Vo Centar Pestaloci

250 ЕУР /месечно

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Adora Flatiron

300 ЕУР /месечно

Se Prodava Luks Stan Vo Aerodrom

130 000 ЕУР

Odlicen stan vo Debar Maalo Gradski Park

400 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

340 ЕУР /месечно

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Karposh 1

230 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno uredena garsonjera vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno uredena garsonjera vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo Centar Univerzalna Sala

370 ЕУР /месечно

Stan vo Debar Maalo

81 200 ЕУР

Se iznajmuva moderno ureden stan vo Kompleks Mida

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Kompleks Mida

350 ЕУР /месечно

Kompletno Ureden Stan Vo Centar Univerzalna

420 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo Debar Maalo

700 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

700 ЕУР /месечно

Se iznajmuva luksuzno ureden stan vo Gradski Park

800 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo komplex Mida

350 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

Luksuzen stan vo kompleks Mida

900 ЕУР /месечно

Kompletno ureden stan vo Centar Gradski Park

800 ЕУР /месечно

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva moderno ureden stan vo Chevahir Sky City

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar Pestaloci

300 ЕУР /месечно

Odlicen stan vo Karpos 1

140 000 ЕУР

Se iznajmuva kompletno renoviran stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

Se izdava kompletno ureden stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Kompletno Ureden Stan Vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

Se iznajmuva ekskluzivno namesten stan vo Centar

900 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Kompleks Mida

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

Kompletno ureden stan vo Centar Gimnazija Korcagin

270 ЕУР /месечно

Nov Nevseluvan Stan Vo Dzevahir Sky City

380 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo centar Rekord

400 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Centar kaj Katolicka crkva

320 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo Centar Katolicjka Crkva

400 ЕУР /месечно

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Nov moderno ureden stan vo Centar MVR

500 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Se izdava kompletno ureden stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Kompletno ureden stan vo Centar Univerzalna Sala

230 ЕУР /месечно

Nov Nevseluvan Stan Vo Dzevahir Sky City

700 ЕУР /месечно

Moderno ureden stan vo Taftalidze Nastel

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации