Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 577
Dje 19:15

Nova nevselena kuka vo Tetovo

164 999 EUR

16 Pri 10:18

Stan vo strog centar vo Tetovo

77 700 EUR

12 Pri 10:11

Stan na ul. Jane Sandanski vo Tetovo

140 000 EUR

12 Pri 10:11

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

69 999 EUR

11 Pri 10:20

Stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

64 900 EUR

08 Pri 16:07

Kuka vo Przava Bavca vo Tetovo

349 999 EUR

06 Pri 10:58

Stan na Ilindenska vo Tetovo

115 000 EUR

29 Mar 20:29

Kuka vo Tetovcanka

305 000 EUR

29 Mar 20:29

Renovirana kuka vo naselba Tetovcanka

290 000 EUR

29 Mar 20:27

Kuka vo centar vo Tetovo

230 000 EUR

29 Mar 20:25

Kuka na ulica 135 Potok vo Tetovo

250 000 EUR

29 Mar 20:21

Kuka vo naselba Tetovcanka

235 000 EUR

29 Mar 19:37

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

104 999 EUR

29 Mar 19:29

Kuka vo Drenovec Tetovo

152 999 EUR

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione