Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Marshal Tito 124/1

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 308
Вчера 18:12

Stan vo Blok 70 vo Tetovo

36 000 ЕУР

Вчера 15:53

Stan vo naselba Tetovcanka vo Tetovo

43 000 ЕУР

19 мај 15:50

Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

33 000 ЕУР

17 мај 14:35

Stan vo strog centar vo Tetovo

50 000 ЕУР

15 мај 19:24

Stan na Ilindenska vo Tetovo

37 000 ЕУР

15 мај 19:22

Stan vo Blok 82 vo Tetovo

55 000 ЕУР

13 мај 17:26

Se prodava kuka so plac od 264m2

120 000 ЕУР

13 мај 17:26

Stan vo strog centar na 4 kat so lift

89 990 ЕУР

13 мај 17:25

Renoviran stan vo strog centar na tret kat

69 900 ЕУР

13 мај 17:22

Top stan na 4 kat na ilindenska

47 999 ЕУР

13 мај 17:11

Stan vo blizina na Tetovcanka

81 500 ЕУР

13 мај 17:02

Stan vo Blok 82 vo Tetovo

63 750 ЕУР

09 мај 14:49

Stan od 46m2 vo strog centar

39 990 ЕУР

05 мај 19:39

Stan na Ilindenska vo Tetovo

105 000 ЕУР

04 мај 19:19

Stan na 3 kat vo Przova Bavca vo Tetovo

33 000 ЕУР

04 мај 19:19

Stan vo strog centar vo Tetovo

40 000 ЕУР

04 мај 19:17

Stan vo Blok 82

52 000 ЕУР

29 апр. 18:37

Stan duplex vo Tetovo

81 900 ЕУР

29 апр. 18:35

Stan vo novogradba na sesti kat

79 990 ЕУР

28 апр. 18:57

Stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

53 000 ЕУР

27 апр. 16:43

Stan vo centar vo Tetovo

65 000 ЕУР

27 апр. 14:19

Stan na Ilindenska

750 ЕУР

26 апр. 18:35

Stan na Ilindenska vo Tetovo

68 000 ЕУР

26 апр. 18:10

Kompletno renoviran stan

65 000 ЕУР

23 апр. 13:56

Stan od 62m2 vo novogradba nevselen

68 000 ЕУР

23 апр. 13:56

Stan od 44m2 vo novogradba nevselen

48 500 ЕУР

21 апр. 17:55

Nova kuka vo naselba Drenovec

165 000 ЕУР

18 апр. 18:58

Stan vo strog centar vo Tetovo

58 500 ЕУР

16 апр. 17:43

Stan na prizemje vo Centar vo Tetovo

110 000 ЕУР

16 апр. 17:12

Stan vo centar vo Tetovo

80 000 ЕУР

15 апр. 20:26

Stan duplex vo strog Centar vo Tetovo

950 ЕУР

15 апр. 19:55

Kuka so dva lokala vo Saat Maalo vo Tetovo

220 000 ЕУР

15 апр. 19:28

Kuka so lokal vo naselba Potok vo Tetovo

155 000 ЕУР

15 апр. 19:07

Kuka vo centar vo Tetovo

230 000 ЕУР

14 апр. 19:16

Kuka vo centar na Tetovo

249 999 ЕУР

11 апр. 15:19

Nov stan duplex vo Blok 70

600 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации