Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI

Povelete,Dojdete i Uverete se ! ! !

ELINOR Agencija za promet so nedviznosti

ELINOR REAL ESTATE AGENCY

- raspolagame so najgolem izbor na nedviznosti vo zapadniot del na r.Makedonija,osobeno Tetovo.
-Dokolku sakate da prodadete,kupite,ili izdadete pod naem bilo kakva nedviznost,tuka sme nie da go storime toa za Vas,na najbrz i najpovolen nacin za Vas.

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 263
Вчера 16:21

Nova kuka so fenomenalen pogled

199 990 ЕУР

Вчера 16:19

Nova kuka so fenomenalen pogled

199 990 ЕУР

Вчера 13:37

Kuka vo Capce Sokace od 203m2

75 000 ЕУР

Вчера 13:17

Stan vo novogradba vo blizina na boss

44 000 ЕУР

Вчера 11:06

Kuka so lokal vo Tetovo

165 000 ЕУР

Вчера 11:04

Nova kuka plus pomala kuka na Potok

87 000 ЕУР

20 јан. 17:26

Vikendica na Popova Shapka

68 900 ЕУР

20 јан. 17:25

Odlicna kuka vo Capcovo Sokace

160 000 ЕУР

20 јан. 16:54

Stan na cetvrti kat bez lift vo centar

70 000 ЕУР

20 јан. 16:53

Novogradba stan vo Skopje na prv kat

49 900 ЕУР

20 јан. 15:12

Kuka vo Drenovec

135 000 ЕУР

20 јан. 15:06

Kuka vo Drenovec

135 000 ЕУР

20 јан. 09:30

Stanben kompleks MK Residence

170 000 ЕУР

20 јан. 09:29

Se Prodava stan na 1 kat

95 000 ЕУР

20 јан. 09:12

Novogradba vo Centar

950 ЕУР

19 јан. 18:28

Kuka so lokal vo Tetovcanka

260 000 ЕУР

19 јан. 18:21

Kuka so lokal vo Tetovcanka

260 000 ЕУР

19 јан. 16:44

Renoviran stan na 2 kat

33 000 ЕУР

19 јан. 12:41

Novogradba vo Centar

950 ЕУР

19 јан. 09:51

Stan vo Ceshel na 3 kat

45 000 ЕУР

19 јан. 09:49

Stan na 1 kat vo blizina na Sharena Dzamija

61 000 ЕУР

18 јан. 15:34

Luksuzna kuka vo Mala Recica

225 990 ЕУР

17 јан. 21:04

Stan na tret kat od 37m2

29 000 ЕУР

16 јан. 19:42

Stan od 46m2 vo Strog centar

44 990 ЕУР

15 јан. 18:28

Stan vo centar na 6 kat so lift

77 000 ЕУР

15 јан. 16:56

Odlicna kuka so ubav dvor

75 000 ЕУР

15 јан. 16:26

Kukja vo blizina na kasarna

200 000 ЕУР

15 јан. 14:54

Namesten stan vo strog centar

58 000 ЕУР

12 јан. 18:33

Kukja na Potok vo gorniot del

89 500 ЕУР

12 јан. 17:53

Top stan na 4 kat na ilindenska

47 999 ЕУР

11 јан. 12:13

Se prodava kuka so plac od 264m2

120 000 ЕУР

11 јан. 12:10

Se prodava nova kukja pozadi mema

250 000 ЕУР

11 јан. 12:10

Stan vo strog centar na 4 kat so lift

89 990 ЕУР

11 јан. 12:09

Stara kuka so 441m2 plac

125 000 ЕУР

10 јан. 19:55

Renoviran stan od 67m2 vo Blok 70

47 990 ЕУР

08 јан. 17:31

Stan vo blizina na restoran boss na 3 kat

49 900 ЕУР

08 јан. 15:32

Se prodava kuka so plac 135m2

60 000 ЕУР

08 јан. 15:24

Stan od 153 m2 so 4 spalni na 2 kat

850 ЕУР

06 јан. 19:34

Nov stan od 130m2 na 3 kat

120 000 ЕУР

05 јан. 16:45

Nov stan vo Przova Bavca na 1 kat

85 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации