Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI

Povelete,Dojdete i Uverete se ! ! !

ELINOR Agencija za promet so nedviznosti Прикажи повеќе
ELINOR Agencija za promet so nedviznosti

ELINOR REAL ESTATE AGENCY

- raspolagame so najgolem izbor na nedviznosti vo zapadniot del na r.Makedonija,osobeno Tetovo.
-Dokolku sakate da prodadete,kupite,ili izdadete pod naem bilo kakva nedviznost,tuka sme nie da go storime toa za Vas,na najbrz i najpovolen nacin za Vas. Hide More

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 136
05 мар. 16:47

Nov stan duplex vo Blok 70

92 000 ЕУР

04 мар. 11:59

Odlicen stan so 2 spalni i 2 wc sproti G Pazar

43 990 ЕУР

04 мар. 11:59

Nov stan vo Przova Bavca na 1 kat

85 500 ЕУР

04 мар. 11:58

Odlicna kuka vo Capcovo Sokace

160 000 ЕУР

04 мар. 11:58

Stan vo Blok 70 na 4 kat so lift

61 000 ЕУР

04 мар. 11:58

Nova kukja plus pomala kukja na Potok

87 000 ЕУР

04 мар. 11:57

Nova kuka pozadi EVN

199 990 ЕУР

04 мар. 11:56

Nova kuka vo blizina nad gradski stadion

190 000 ЕУР

04 мар. 11:56

Kuka vo top sostojba na Dva Bresta

70 000 ЕУР

04 мар. 11:56

Kuka 156m2 so dva lokala i sprat vo Tetovo

149 990 ЕУР

03 мар. 17:57

Stan na 2 kat vo novogradba

64 990 ЕУР

02 мар. 17:32

Kuka vo super sostojba

39 990 ЕУР

02 мар. 12:18

Nova vikendica na Popova shapka

58 000 ЕУР

02 мар. 12:14

Vikendica na Popova Sapka vo prv red

82 000 ЕУР

27 фев. 18:40

Luksuzna kuka vo Mala Recica

178 500 ЕУР

22 фев. 14:07

Stan vo blizina na Alki sport i doner dajti

38 990 ЕУР

22 фев. 13:25

Stan vo novogradba na 1 kat nevselen

78 000 ЕУР

22 фев. 13:05

Stan vo blok 70 na 2 kat

42 000 ЕУР

22 фев. 12:55

Renoviran stan na 5 kat so lift

43 000 ЕУР

22 фев. 12:34

Renoviran stan na 2 kat vo centar

43 000 ЕУР

22 фев. 12:26

Stan na 2 kat nevselen vo nova zgrada

44 990 ЕУР

22 фев. 12:05

Stan vo centar na 4 kat renoviran

55 000 ЕУР

18 фев. 12:28

Stan vo centar vo blizina na Peko

39 500 ЕУР

18 фев. 12:14

Nov stan vo Blok 70 na 3 kat

84 500 ЕУР

18 фев. 12:13

Renoviran stan na 1 kat

34 990 ЕУР

18 фев. 12:12

Namesten stan vo Blok 82

59 500 ЕУР

18 фев. 12:12

Stan od 131m2 BLOK 82

99 500 ЕУР

18 фев. 12:11

Nov stan od 53m2

48 990 ЕУР

18 фев. 12:10

Stan na 7 kat so lift vo Blok 82

40 000 ЕУР

13 фев. 12:37

Nov nevselen stan vo Strog Centar

73 990 ЕУР

01 фев. 15:08

Edna od najubavite kuki vo Tetovo so bazen

469 999 ЕУР

01 фев. 15:08

Nov stan od 74m2 na 6 kat

35 000 ЕУР

27 јан. 12:51

Stan vo Centar na 1 kat

55 000 ЕУР

27 јан. 12:44

Stan vo Centar na 1 kat

55 000 ЕУР

27 јан. 12:13

Stan od 76m2 na 1 kat vo strog centar

65 000 ЕУР

27 јан. 12:09

Stan Dupleks na 7 kat vo Nova Zgrada

800 ЕУР

27 јан. 12:00

Odlicen stan na 1 kat vo blok 70

57 500 ЕУР

27 јан. 11:57

FENOMENALNA NOVA KUKA gradba 2018

204 999 ЕУР

27 јан. 11:57

Kompleks na novi kuci na ekstra lokacija

163 000 ЕУР

27 јан. 11:57

Kuka na 3 sprata so golem dvor

349 990 ЕУР

27 јан. 11:57

Kuka od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

64 990 ЕУР

27 јан. 11:57

Stan vo Blok 70 od 97m2

54 990 ЕУР

27 јан. 11:56

Stan za deloven prostor na prizemje vo Centar

54 990 ЕУР

27 јан. 11:56

Kuka so ogromen dvor

139 990 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации