Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Marshal Tito 124/1

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 577
Денес 16:14

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

45 000 ЕУР

Денес 16:13

Se prodava stan vo blizina na UT vo Tetovo

74 999 ЕУР

Вчера 19:15

Nova nevselena kuka vo Tetovo

164 999 ЕУР

Вчера 19:11

Se prodava kukja vo Potok, Tetovo

69 999 ЕУР

16 апр. 10:19

Se prodava luksuzen stan vo Blok 70, Tetovo

99 999 ЕУР

16 апр. 10:18

Stan vo strog centar vo Tetovo

77 700 ЕУР

16 апр. 10:18

Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

96 000 ЕУР

12 апр. 10:11

Stan na ul. Jane Sandanski vo Tetovo

140 000 ЕУР

12 апр. 10:11

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

69 999 ЕУР

11 апр. 10:20

Stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

64 900 ЕУР

11 апр. 10:20

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

47 999 ЕУР

08 апр. 16:07

Kuka vo Przava Bavca vo Tetovo

349 999 ЕУР

08 апр. 12:50

Se prodava stan 53m2 vo Centar, Tetovo

58 299 ЕУР

08 апр. 12:50

Se prodava stan vo Tetovcanka vo Tetovo

62 999 ЕУР

08 апр. 12:50

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

47 999 ЕУР

06 апр. 10:59

Stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

850 ЕУР

06 апр. 10:58

Stan na Ilindenska vo Tetovo

115 000 ЕУР

30 мар. 12:40

Se prodava stan od 54m2 vo Blok 82 vo Tetovo

51 000 ЕУР

29 мар. 20:29

Kuka vo Tetovcanka

305 000 ЕУР

29 мар. 20:29

Renovirana kuka vo naselba Tetovcanka

290 000 ЕУР

29 мар. 20:27

Kuka vo centar vo Tetovo

230 000 ЕУР

29 мар. 20:25

Se prodava kukja na ulica 105 vo Tetovo

119 999 ЕУР

29 мар. 20:25

Kuka na ulica 135 Potok vo Tetovo

250 000 ЕУР

29 мар. 20:21

Kuka vo naselba Tetovcanka

235 000 ЕУР

29 мар. 19:37

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

104 999 ЕУР

29 мар. 19:37

Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

81 000 ЕУР

29 мар. 19:29

Kuka vo Drenovec Tetovo

152 999 ЕУР

29 мар. 19:24

Se prodava kukja vo Mala Recica, Tetovo

169 999 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации