Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 4602
Sot 09:24

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec

200 EUR /muaj

08 Maj 11:16

Moderno ureden stan na Vodno so tri spalni sobi

1 100 EUR /muaj

08 Maj 11:15

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

250 EUR /muaj

08 Maj 11:15

Se izdava luksuzna kuka so bazen vo Bardovci

2 500 EUR /muaj

07 Maj 15:40

Se izdava luksuzen stan na Vodno

500 EUR /muaj

07 Maj 11:40

Se izdava trosoben stan vo Karpos 1

300 EUR /muaj

07 Maj 11:15

Se izdava trosoben luksuzen stan vo Centar

400 EUR /muaj

07 Maj 10:19

Se izdava trosoben stan vo Centar

250 EUR /muaj

06 Maj 10:45

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

250 EUR /muaj

06 Maj 10:08

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 2 MiDa

270 EUR /muaj

06 Maj 09:56

Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo

350 EUR /muaj

06 Maj 09:28

Se izdava nov dvosoben stan

200 EUR /muaj

05 Maj 13:07

Se izdava ekskluziven stan vo Centar

700 EUR /muaj

05 Maj 11:10

Se izdava nov trosoben stan vo Debar Maalo

420 EUR /muaj

05 Maj 10:39

SE IZDAVA MODERNA KUKA VO BARDOVCI SO BAZEN

2 200 EUR /muaj

04 Maj 11:41

Se izdava luksuzen trosoben stan na Vodno

1 100 EUR /muaj

29 Pri 10:55

Se izdava luksuzen stan vo Chevahir 105m2

650 EUR /muaj

29 Pri 10:24

Nov nevselen trosoben stan vo Vlae

81 000 EUR

28 Pri 11:23

Se izdava luksuzen stan vo Crnice 137m2

1 100 EUR /muaj

27 Pri 12:10

Se izdava nov trosoben stan vo Aerodrom

300 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione