Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Real estate DOMA DOM

Агенција на која може да и верувате!

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуга-посредување при купување/продавање, издавање/изнаjмување на недвижности, подготовка на договори, анализа на документи, консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
stanovi vo Skopje,Centar, Karpos,Taftalidze

str. Mitropolit Teodosij Gologanov nb. 72b lok. 18 Skopje

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1666
Вчера 13:03

Se izdava 2 soben stan od 60m2 vo KARPOS 3

300 ЕУР /месечно

Kukja vo Gjorce Petrov

74 000 ЕУР

Вчера 11:05

Odlicen dvosoben stan od 50m2 vo K4 kaj Specijal

300 ЕУР /месечно

13 апр. 13:33

Trosoben stan od 70m2 vo Kozle kaj Avstriska Ambasada

350 ЕУР /месечно

13 апр. 11:06

Dvosoben stan 62m2 Tafta 1 pozadi Gim. Gjorgi Dimitrov

300 ЕУР /месечно

12 апр. 16:17

Se prodava stan od 46m2 vo Kozle

86 000 ЕУР

11 апр. 17:35

Se izdava namesten stan 75m2 Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

11 апр. 16:44

Odlicen 3-trosoben stan 58m2 Centar

120 000 ЕУР

11 апр. 12:11

Trosoben stan od 62m2 Centar karsi Drzavna Bolnica

350 ЕУР /месечно

11 апр. 11:37

Nov Dvosoben stan od 50m2 Centar Limak Diamond

550 ЕУР /месечно

11 апр. 10:48

Se izdava Nov dvosoben stan 40m2 Rampa Flat Iron

330 ЕУР /месечно

11 апр. 10:15

Se izdava cetvorosoben stan145m2 Centar- Gradski Park

800 ЕУР /месечно

09 апр. 13:44

Se izdava namesten 3-soben stan od 60m2 Centar

350 ЕУР /месечно

09 апр. 10:17

Namesten trosoben 85m2 Centar kaj Klinika

500 ЕУР /месечно

08 апр. 15:49

Trosoben stan od 77m2 vo Taftalidze 2

82 000 ЕУР

08 апр. 15:42

Se izdava (prazen) stan 67m2 za kancelarii vo Centar

400 ЕУР /месечно

08 апр. 12:03

Ekstra trosoben stan od 80m2 Kapistec kaj Ramstore

400 ЕУР /месечно

08 апр. 11:58

Garsojera 35m2 vo Centar kaj Bugarska Amb.

200 ЕУР /месечно

08 апр. 10:54

Dvosoben Polunamesten stan 55m2 Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

04 апр. 13:07

Trosoben prazen stan 75m2 vo Centar

600 ЕУР /месечно

Se Prodava kuka vo Madzari

130 000 ЕУР

03 апр. 13:49

Ruski stan od 58m2 vo Karpos 3

85 000 ЕУР

Stan od 49m2 vo Centar

79 520 ЕУР

03 апр. 13:41

Se prodava stan od 87m2 vo Centar

210 000 ЕУР

03 апр. 13:39

Se prodava stan 43m2 Centar

78 000 ЕУР

01 апр. 10:45

Se izdava namesten 4-soben stan 126m2 Kapistec

550 ЕУР /месечно

30 мар. 10:29

Nov Trosoben stan 65m2 Ruzveltova kaj cafe Roosevelt

450 ЕУР /месечно

28 мар. 17:44

Nov namesten torsoben 75m2 Vodno kaj B.Cana

500 ЕУР /месечно

28 мар. 17:11

Se izdava namesten trosoben stan od 80m2 Crnice nad MVR

550 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации