Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Real estate DOMA DOM

Агенција на која може да и верувате!

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1364
Вчера 14:09

Se izdava namesten dvosoben stan 45m2 Taftalidze Mlecen

220 ЕУР /месечно

Dvosoben stan 38m2 Debar Maalo

59 500 ЕУР

26 јан. 19:58

Trosoben stan vo Debar Maalo

99 000 ЕУР

26 јан. 18:29

Se izdava namesten trosoben 115m2 Taftalidze 1 Forca

600 ЕУР /месечно

26 јан. 18:07

Se izdava namesten stan vo Karpos 4

220 ЕУР /месечно

26 јан. 15:15

Trosoben stan vo Debar Maalo

99 000 ЕУР

26 јан. 14:11

Trosoben stan od 85m2 vo Kapistec

650 ЕУР /месечно

26 јан. 14:04

Luksuzen nov stan 115m2 Vodno Panorama Residence

800 ЕУР /месечно

26 јан. 14:04

Se izdava prazen trosoben stan 70m2 Taftalidze Mlecen

260 ЕУР /месечно

26 јан. 13:32

Namesten trosoben stan 75m2 Centar sproti Klinika

270 ЕУР /месечно

26 јан. 13:30

Namesten trosoben stan 75m2 Centar sproti Klinika

270 ЕУР /месечно

25 јан. 17:59

Cetvorosoben stan od 115m2 vo Karpos 3

134 500 ЕУР

25 јан. 18:03

Trosoben stan od 80m2 vo Karpos 3

95 000 ЕУР

25 јан. 11:43

Se izdava nov prazen trosoben stan od 78m2 Taftalidze 1

280 ЕУР /месечно

24 јан. 16:34

Stan od 46m2 vo Karpos 4

55 000 ЕУР

24 јан. 16:10

Trosoben stan od 85m2 vo Debar Maalo

138 000 ЕУР

24 јан. 16:09

Stan od 50m2 vo Gorce Petrov Vlae

57 000 ЕУР

24 јан. 14:54

Se izdava extra ureden dvosoben stan 72m2 Centar

400 ЕУР /месечно

24 јан. 14:16

Se izdava namesten stan 100m2 Debar Maalo

600 ЕУР /месечно

24 јан. 14:06

Trosoben stan od 74m2 vo Kapistec

92 000 ЕУР

24 јан. 12:26

Se izdava namesten stan 75m2 kaj TC Zebra Kapistec

320 ЕУР /месечно

24 јан. 11:30

Se Izdava stan od 55m2 vo Centar kaj Cveten Pazar

200 ЕУР /месечно

24 јан. 10:33

Trosoben prazen stan 60m2 Taftalidze Mlecen

14 000 МКД /месечно

24 јан. 10:32

Se izdava nov namesten trosoben 70m2 kaj Katolicka

330 ЕУР /месечно

22 јан. 12:49

Se izdava prazen dvosoben stan 42m2 Kisela Voda kaj Cesma

160 ЕУР /месечно

22 јан. 10:52

Trosoben stan od 66m2 vo Karpos 2

72 000 ЕУР

22 јан. 10:49

Stan od 56m2 vo Taftalidze

67 000 ЕУР

21 јан. 18:30

4 SOBEN NAMESTEN 75m2 CRNICE NAD MVR

250 ЕУР /месечно

21 јан. 18:27

Luksuzen namesten cetvorosoben stan 110m2 strog Centar

1 200 ЕУР /месечно

21 јан. 12:00

Stan od 60m2 vo Kapistec

76 500 ЕУР

21 јан. 11:21

Stan od 109m2 vo Porta Vlae

127 000 ЕУР

21 јан. 11:21

Trosoben stan od 70m2 vo Taftalidze

70 000 ЕУР

20 јан. 18:28

Stan 149m2 vo Karpos 3

135 000 ЕУР

20 јан. 16:40

Kancelarii 46m2 vo Centar kaj Gradski park

280 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации