Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг

Ваше барање, наше решение !

✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk

🔴 Изработка на 360° виртуелни тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица

🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом (исти принцип како google street view)

ул.Дејан Војвода бр.8

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-44 од 44
22 јун. 12:35

Garsonjera 35m2 vo centar Bilbord nedviznosti

43 000 ЕУР

22 јун. 12:34

Dvosoben stan 47m2 plus 6m2 podrum vo nas.Hristo

41 000 ЕУР

14 јун. 11:50

Bilbord nedviznosti kuka 93m2 plus 559m2 dvor

300 000 ЕУР

09 апр. 20:34

Nedviznosti Ohrid

02 мар. 11:11

БILBORD NEDVIZNOSTI Kukj 54m2 i 419m2 dvor

55 000 ЕУР

07 јун. 10:45

БИЛБОРД Cetvorosoben stan 124m2 Ohrid

1 150 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации