Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг

Ваше барање, наше решение !

✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk Прикажи повеќе
✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk

🔴 Изработка на 360° виртуелни тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица

🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом (исти принцип како google street view)
Hide More

ул.Дејан Војвода бр.8

Охрид

Ads In Store

Сите 1-50 од 72

Plac 549m2

12 500 ЕУР

02 јул. 10:06

Bilbord nedviznosti dva dvosobni stanovi 125m2

80 000 ЕУР

24 јун. 11:06

BILBORD nedviznosti dvosoben stan 68m2

74 800 ЕУР

17 јун. 12:54

Kuka od 130m2 so dvor od 177m2

180 000 ЕУР

16 јун. 11:01

Nedviznosti Ohrid

Iphone 6s, neverlock, 16gb

8 000 МКД

18 фев. 09:46

BILBORD nedviznosti Trosoben stan 58m2, centar

50 000 ЕУР

28 јан. 10:24

БILBORD NEDVIZNOSTI Kukj 54m2 i 419m2 dvor

55 000 ЕУР

16 ноем. 11:49

БИЛБОРД Cetvorosoben stan 85m2+ 4m2 podrum

68 000 ЕУР

Кон почеток