Македонски | Shqip | English |

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг

Ваше барање, наше решение !

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА : www.bilbord.com.mk   Прикажи повеќе ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА : www.bilbord.com.mk

Агенцијата БИЛБОРД Ви стои на располагање доколку имате потреба од продажба или купување на недвижен имот, како и доколку имате потреба од маркетинг услуги.
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
41.118227904223 20.800761580467
ул.Дејан Војвода бр.8
Охрид   Прикажи мапа
Вчера 10:38 Станови , Охрид

BILBORD NEDVIZNOSTI Dvosoben stan 53m2

69 000 ЕУР

Вчера 10:35 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Plac 549m2

14 500 ЕУР

21 јан. 14:08 Куќи/Вили , Охрид

БILBORD NEDVIZNOSTI Kukj 54m2 i 419m2 dvor

55 000 ЕУР

21 јан. 12:57 Станови , Охрид

BILBORD NEDVIZNOSTI Garsonjera 35m2 vo Centar

32 550 ЕУР

20 јан. 11:27 Станови , Охрид

BILBORD nedviznosti Trosoben stan 58m2, centar

50 000 ЕУР

18 ноем. 09:44 Станови , Охрид

Trosoben stan 78m2 podrum 5m2 BILBORD NEDVIZNOSTI

55 500 ЕУР

16 ноем. 11:49 Станови , Охрид

БИЛБОРД Cetvorosoben stan 85m2+ 4m2 podrum

68 000 ЕУР

13 ноем. 11:33 Станови , Охрид

Bilbord nedviznosti dva dvosobni stanovi 125m2

80 000 ЕУР

Кон почеток