Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Известување

Ковид известување - Препорака за престој во викендици и други сместувачки капацитети за време на Ковид пандемијата 

 

Пазар3.мк како најголем онлајн огласник во државата, би сакале да им препорачаме на сите кои изнајмуваат или бараат за изнајмување викендици или други сместувачки капацитети, за време на зимските одмори и Новогодишните празници, да ги почитуваат мерките за заштита од Корона вирусот кои се препорачани од Министерството за Здравство.

 

Воедно, Ви посакуваме одморот да го поминете во добро здравје заедно со Вашите најблиски.

 

Сите актуелни огласи за изнајмување на викендици можете да ги погледнете тука: викендици за изнајмување

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации