Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за издавање и продажба на викендици

Се издаваат, продаваат и купуваат викендици во познатите туристички места низ државава, но и во помалку познатите места, кои се атрактивни за сите оние кои сакаат да уживаат во тишината, природата и чистиот воздух, надвор од градските гужви. Погледнете ги сите огласи за викендици на Пазар3.мк или регистрирајте оглас доколку и Вие продавате, изнајмувате или барате да изнајмите викендици.


25 мај 11:14 Викендици  ·  Штип

Prodavam vikendica na 4ti kilometar Shtip

1 ЕУР

23 мај 09:22 Викендици  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava vikendica za sekakov vid proslavi

1 ЕУР / дневно

23 мај 09:21 Викендици  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava vikendica za sekakov vid proslavi

1 ЕУР / дневно

15 мај 07:44 Агенција за недвижности Викендици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava vikendica so golem dvor vo Katlanovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
13 мај 09:09 Викендици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Vikendica Usje Pintija

45 000 ЕУР

06 мај 05:03 Викендици  ·  Куманово

Vikendica

3 ЕУР

04 мај 17:04 Викендици  ·  Свети Николе

Se prodava vikendica

18 000 ЕУР

25 апр. 08:32 Викендици  ·  Скопjе  ·  Центар

Baram vikendica

24 апр. 18:54 Викендици  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vikendica vo Dobri Dol

70 000 ЕУР

23 апр. 17:06 Викендици  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Prodavam Vikendica

31 500 ЕУР

23 апр. 15:36 Викендици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vikendicka vo Dolno Lisice

35 000 ЕУР

21 апр. 16:30 Викендици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva Villa for rent VillaTeferic2

1 ЕУР / дневно

18 апр. 14:58 Викендици  ·  Охрид

Se izdava vikendicka vo Ljubanista - Ohrid

150 ЕУР / дневно

18 апр. 12:07 Викендици  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac so vikendicka Itno

45 000 ЕУР

17 апр. 14:04 Викендици  ·  Ресен

EVTINO!!!STRBOVO SE IZNAJMUVA VIKENDICKA!!!

1 111 ЕУР / месечно

14 апр. 12:58 Викендици  ·  Охрид

Apartman vo Ljubanista, Ohrid

2 400 МКД / дневно

11 апр. 20:01 Викендици  ·  Гостивар

Shtepi per shitje

85 000 ЕУР

08 апр. 11:25 Викендици  ·  Кавадарци

Вила за изнајмување

1 ЕУР / месечно

05 апр. 16:34 Викендици  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Prodavam Vikendica

31 500 ЕУР

04 апр. 02:23 Викендици  ·  Охрид

Apartment Mac Ohrid

30 ЕУР / дневно

02 апр. 05:38 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila so bazen vo Dojran /iznajmuvanje

1 МКД / месечно

31 мар. 08:40 Викендици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vikendica vo Ljubanci

60 000 ЕУР

Одморот во викенд куќа е чест избор на многумина поради предностите кои ги нуди во споредба со престојот во хотел или апартман. Престојот во викендици Ви овозможува да не се чуствувате само како турист, туку и како локален жител. Дополнително, викендиците нудат поголем комфор и немаат никакви рестрикции во споредба со престојот во хотел. Во викендица ќе се чуствувате како дома, цената за сместување е пониска, а исто така многу викендици имаат и сопствен двор и други занимливости за незаборавен одмор.


Во оваа категорија на Пазар3 можете да ги погледнете сите викедници кои се изнајмуваат, сите викендици кои се продаваат или пак да ги огласувате Вашите викендици.


На Пазар3.мк најчести се огласите за продажба и изнајмување на викендици во Скопје, Охрид и Маврово, како едни од најпосетуваните дестинации низ земјава.Изнајмување викендици - Скопје


Почуствувајте ја мирната атмосфера, далеку од градската врева во некоја од викендиците кои се изнајмуваат или продаваат на Пазар3.мк.


Во Скопје најчесто се продаваат и издаваат вили во Катланово, Марков Манастир, Долно Соње, Скопска Црна Гора и други локации надвор од градот. Покрај продажбата и издавањето на вилите за одмор или краток престој, на Пазар3 се огласуваат и вили/викендици за организирање на различни забави, моминска вечер, ергенски забави, родендени и слично.Продажба на вили во Маврово


Маврово е една од најпознатите туристички локации во Македонија, особено во зимскиот период.


Сите оние кои се љубители на зимските спортови, планинскиот воздух и природата, проверете ги огласите на Пазар3 за продажба и издавање на викендици во Маврово и околината.


Се издаваат викендици во Маврови Анови, во близина на Мавровското езеро и скијачкиот центар, но исто така се изнајмуваат и продаваат викендици во Леуново, Никифорово и поблиската околина.Покрај Скопје и Маврово, на Пазар3 викендици и вили се издаваат и продаваат и во Охрид, Преспа, Берово, Гевгелија и територијата на цела Македонија.Огласување на викендици на Пазар3.мк


Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на аранжмани за сместување во викендици!


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за викендицата која ја издавате или продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој огласува викендици на иста или слична локација.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации