Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CBS International Macedonia

CBS International Macedonia

ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини.

Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според
остварен приход во изминатите 10 последователни години
ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014
Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат
стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти
Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS
сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки
ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и
контрола на квалитет

Бул Партизански одреди 15 А/1-9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-42 од 42

Luxury apartment for rent City Mall

850 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации