Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Emsa Sped

Фирмата Емша Шпед - Неготино е основана 1999 година, почнувајќи како мала транспортна компанија, со 1 камион, за денес фирмата да поседува повеќе од 200 камиони и голем број на партнери, од Македонија, Балканот и од Европа.

Денес, главна дејност на Емша Шпед е транспорт на секаков вид на добра и располага со секаков вид на камиони и тоа: камиони влекачи, влекачи со приколица, мега камиони кои може да се поврзат со обични и мега приколици, троосовински камиони за транспорт на добра потешки од вообичаените утовари (27-30 тони) итн.

Тимот на Емша Шпед, ги одликува точноста, навременоста и ефикасноста. Повеќегодишното искуство во областа на транспортот, искусните транспорт планери и професионалните возачи се уште еден адут за успешна и плодна работа веќе 21 годинa.

Емша Шпед освен како транспортна компанија, реди успеси и при техничка служба на возилата во околината на Неготино, Кавадарци и пошироко.
Дел од услугите кои ги нудат како технички преглед се:
- Технички преглед на патнички моторни возила,
- Технички преглед на товарни моторни возила,
- Технички преглед на приколки,
- Технички преглед на возилa на моторен погон со две, три или четири тркала,
- Технички преглед на трактори и тракторски приколки,
- Услуги за регистрација,
- Инспекција (контрола) на аналогни и дигитални тахографи,
- МЕЃУНАРОДНА ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА,
- ПОЛНОМОШНО за управување на туѓо моторно возило во странство,
- Потврда за исполнетост на ТЕУ за патнички возила,
- Потврда за исполнетост на ТЕУ за товарни возила,
- ХОМОЛОГАЦИЈА-Одобрување на возила,
- АТЕСТ- Одобрување на преправени возила,
- ЦЕМТ- Проверка на подготвеност на возила за сообраќај,
- АДР – Испитување на возила кои превезуваат опасни материи.

Љубезниот персонал од Емша Шпед во секое време се достапни да Ви спремат понуда согласно Вашите барања и тоа на телефонскиот број 389 43 371 999 и маил [email protected], секој работен ден од 8:00 – 17:00.

Industriska

Неготино

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации