Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 436

SE IZDAVA STAN VO GORCE PETROV 78 M2

250 ЕУР /месечно

20 фев. 19:44

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KARPOSH

400 ЕУР /месечно

SE PRODAVA KUKA VO VLAE PR+2+PK

180 000 ЕУР

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 60 m2

500 ЕУР /месечно

13 фев. 00:57

SE IZDAVA STAN NASPROTI KAJ SITY MALL

400 ЕУР /месечно

07 фев. 19:29

Stan na ekstra lokacija Maksim Gorki

2 000 ЕУР

SE PRODAVA STAN VO SOPISHTE 69 M2

98 800 ЕУР

04 фев. 01:39

SE PRODAVAAT DVA STANA KAJ BROZKAFE

1 700 ЕУР

04 фев. 01:18

SE IZNAJMUVA STAN NASPROTI HOTEL KARPOSH

350 ЕУР /месечно

18 јан. 16:21

SE PRODAVA STAN VO CENTAR 50 M2

85 000 ЕУР

17 дек. 19:13

SE IZNAJMUVA GARSONJERA VO CENTAR

265 ЕУР /месечно

17 дек. 19:11

SE IZNAJMUVA KAT OD KUKA VO DEBAR MAALO

1 800 ЕУР /месечно

30 ноем. 18:18

STAN DO DOMOT ZA NAPUSHTENI DECA

115 000 ЕУР

29 ноем. 20:37

SE PRODAVA STAN NA VODNO 49 M2

110 000 ЕУР

29 ноем. 17:12

SE PRODAVA STAN 54 M2 kaj SV. PETKA

84 000 ЕУР

28 ноем. 14:36

SE PRODAVA STAN NAD ZEGIN 88 M2

1 500 ЕУР

27 ноем. 13:49

STAN VO DEBARMAALO - PARK 81 M2

1 390 ЕУР

26 ноем. 18:55

SE PRODAVA STAN VO BLIZINA NA RUZVELT

99 000 ЕУР

23 ноем. 14:04

NOVOGRABA NA EKSTRA LOKACIJA VO OHRID

1 650 ЕУР

21 ноем. 19:11

SE IZNAJMUVA STAN VO DEBAR MAALO 120 M2

1 500 ЕУР /месечно

16 ноем. 21:11

SE PRODAVAAT DVE KUKI NA VODNO

370 000 ЕУР

16 ноем. 20:41

SE PRODAVA SEMEEN STAN NA VODNO 166 m2

1 390 ЕУР

15 ноем. 20:42

SE PRODAVA KUKA VO CENTAR

330 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации