Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iskra Real Estate

iskrapopova@yahoo.com
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 189
Вчера 20:44

Kuka vo Radozda so cetiri apartmani itno

140 000 ЕУР

23 јун. 23:41

SE IZDAVA STAN VO STOG CENTAR

450 ЕУР /месечно

23 јун. 01:19

Stan vo strog Centar

1 500 ЕУР

16 јун. 20:17

Stan vo Ohrid

56 000 ЕУР

12 јун. 21:34

Hristo Uzunov

81 500 ЕУР

23 мај 14:22

Kuka vo Ohrid do crkvata Sv.Jovan

470 000 ЕУР

Kuka na mirna lokacija vo Kozle

240 000 ЕУР

SE PRODAVA KUKA NA VODNO

330 000 ЕУР

19 мај 08:38

Stan vo Ohrid so prekrasen pogled

55 000 ЕУР

13 мај 15:07

Stan kaj Hristo Uzunov

65 000 ЕУР

Stanovi vo Mavrovi Anovi

1 100 ЕУР

Kuka vo Crnice itno

110 000 ЕУР

Se izdava stan 50m2 vo Karpos

250 ЕУР /месечно

Sta vo strog Centar

120 000 ЕУР

Baraka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Nedovrsena kuka Taftalidze 2

115 000 ЕУР

26 апр. 00:36

Se izdava luksuzen stan vo Centar

1 100 ЕУР /месечно

Deloven prostor do Ferijalen Sojuz 150m2

500 ЕУР /месечно

18 апр. 02:02

Stan na ekstra lokacija

2 000 ЕУР

Stanovi vo Gorce Petrov

1 150 ЕУР

17 апр. 10:09

Ekskluzivni stanovi vo Centar na Ohrid

1 200 ЕУР

17 апр. 10:04

Ekskluziven stan vo Centar na mirna lokacija

20 000 МКД /месечно

17 апр. 09:38

Stan vo Ohrid

55 000 ЕУР

Dve kuki vo Gorno Nerezi

418 000 ЕУР

Kuka so plac vo Teferidz

70 000 ЕУР

06 апр. 00:28

Stan vo Porta Vlae ekstra

70 000 ЕУР

05 апр. 08:04

Stan na Zenevska 41m2

64 000 ЕУР

Kuka so plac od 2200m2

300 000 ЕУР

30 мар. 19:06

Se izdava deloven prostor vo centar

900 ЕУР /месечно

30 мар. 10:42

Se izdava nov stan vo Micurin

280 ЕУР /месечно

29 мар. 12:27

Ubav i golem stan vo Cair

110 000 ЕУР

27 мар. 20:33

Kuka vo Ohrid

125 000 ЕУР

25 мар. 19:48

Preubavo namesten i renoviran stan

87 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации