Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamelija - Ohrid

Agencija za nedviznosti

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 211
22 јун. 14:23

Kamelija Stanovi prizemje Ohridati gradba

1 300 ЕУР

22 јун. 14:11

Kamelija Stanovi prizemje Ohridati Gradba

1 300 ЕУР

22 јун. 14:05

Kamelija kuka star del 170m2 dvor 290m2

220 000 ЕУР

22 јун. 14:01

Kamelija kukja star del,170m2,dvor 290n2

220 000 ЕУР

16 јун. 13:28

Kamelija Nov stan nas Hristo Uzunov 56m2

46 000 ЕУР

11 јун. 14:16

Kamelija Stan so dve spalni kaj Postata pogled

69 800 ЕУР

10 јун. 16:44

Kamelija Nov stan Struga centar 53m2,3kat

53 000 ЕУР

10 јун. 16:27

Kamelija,plac so markica za Gradba vo Raca

59 000 ЕУР

08 јун. 18:17

Kamelija Stan 103m2,Ezerski lozja

650 ЕУР

05 јун. 16:24

Kamelija Stan vo nas.Leskajca,55m2

41 000 ЕУР

03 јун. 14:12

Stan od 47m2 Rasadnik Gradska bolnica Kamelija

40 000 ЕУР

02 јун. 15:08

Kuka 150m2 vo nas.Goce Delcev Kamelija

50 000 ЕУР

02 јун. 15:04

Kamelija Nov stan 45m2 3kat Centar Juzen

1 250 ЕУР

01 јун. 14:58

Kuka vo Varos vo blizina na Anticki teatar

110 000 ЕУР

13 мај 15:05

Nov dupleks stan kaj gimnazijata Kamelija

115 000 ЕУР

13 мај 15:05

Stan vo gradba od 61m2 vo naselba Rasadnik

850 ЕУР

22 апр. 17:21

Kamelija Nov stan 63m2 Hristo Uzunov na 2 kat

51 000 ЕУР

06 апр. 14:26

Stan vo Pestani 55m2 na cetvrti kat so pogled

65 000 ЕУР

02 апр. 19:50

Vila Elesec so pogled na ezero

180 000 ЕУР

27 мар. 14:13

Kamelija Stan nas.Hristo Uzunov 62m2,2kat

750 ЕУР

26 мар. 20:34

Kamelija Bungalov vo Andon Dukov 60m2,i dvor

31 000 ЕУР

17 мар. 06:00

Kamelija Stan 84m2,na 5min od carsijata,juzen

68 000 ЕУР

12 мар. 17:47

Kamelija Stan 56m2 nasproti Poligon pozadi Simpo

57 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации