Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamelija - Ohrid

Agencija za nedviznosti

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 202
19 фев. 20:44

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 ЕУР

16 фев. 12:20

Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled

180 000 ЕУР

12 фев. 19:35

Kukja vo Pestani,79m2 na 100 metri od ezero

60 000 ЕУР

07 фев. 17:17

Prekrasen apartman 46m2,na 100m od ezero

82 000 ЕУР

30 јан. 18:44

Kamelija Prekrasen stan 80m2,Turisticka,Lux

1 250 ЕУР

24 јан. 19:40

Kamelija Kukja vo Velgosti,128m2,priz i kat

38 000 ЕУР

21 јан. 18:03

Kamelija Stan 50m2,na prva linija,na 1kat

85 000 ЕУР

19 јан. 16:01

Kamelija kuka 180m2,vo blizina na Kasarnata

110 000 ЕУР

16 јан. 17:56

Stan vo centar 76m2,podelen na dva apartmani

1 200 ЕУР

13 јан. 12:04

Stan centar na 5 min od carsija,1kat,88m2

1 200 ЕУР

10 јан. 15:36

Kamelija Cetvorosoben stan strog centar 1kat

1 100 ЕУР

10 јан. 15:24

Kamelija stan 57m2,Centar -Kosista,3 kat

1 200 ЕУР

29 дек. 17:06

Se prodava prekrasen Stan Rasadnik,2kat 92m2

1 100 ЕУР

24 дек. 19:06

Nov prekrasen stan 81m2,i 30m2 dvor,faraza

87 000 ЕУР

21 дек. 16:44

Kameliija nov stan Centar zad skalesta 75m2

1 450 ЕУР

10 дек. 15:10

Kamelija Kukja vo Ohrid nad Muzickoto,112m2

160 000 ЕУР

07 дек. 20:34

Kamelija nov stan 53n2,Turisticka kaj Kruzno

1 400 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации