Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2024 03:09

Samostojna luksuzna kuka vo eliten kompleks

Објавени: мај 20 03:09
Прегледи: 1151
Se prodava luksuzna kukja so vrvna arhitektura i dizajn vo kompleks od zatvoren tip ,vo neposredna okolina na gradot, na samo 11 km od gradskiot plostad.
Ovoj luksuzno eleganten imot zavzema korisna stambena povrsina od 875 m2, so vkupna povrsina na plac od 1364 m2.
Pozicioniran na bregot na sopstveno ezerce .
Nedviznosta e vo sklop na sovrseno lociran kompleks koj se prostira na 30.000 m2 so zivopisno uredeni zeleni povrsini,tenisko igraliste ,sala za rekreacija,nadvoresen zaednicki bazen na kompleksot.
Kompleksot e socinet od nekolku objekti za kolektivno domuvanje,i nekolku samostojni luksuzni kukji.
Predmetnata nedviznost e organizirana za domuvanje na edno semejstvo.
Prizemniot del ja zavzema pogolemata povrsina od nedviznosta a vo koja se smesteni,dnevniot boravok so del za matine,izdvoena prostrana kujna ,prostor za rekreacija so sopstven bazen od zatvoren tip,turska banja,sauna.....
Na prviot kat se pozicionirani 3 prostrani spalni sobi sekoja so sopstvena banja.
Greenjeto i ladenjeto na objektot e so vgraden sistem so toplinski pumpi.
Obezbedeno sopstveno parkiranje za 3 vozila,so dopolnitelna moznost za parking za gosti.
Objektot e celosno obezbeden so 24 casoven video nadzor, kako i obezbeduvanje so fizicko prisustvo.
mirna i tivka lokacija,daleku od gradskiot metez,no so ogled na neposrednata blizina na skopskata obikolnica kompleksot ima odlicni soobrakjajni vrski so gradot i nadvor od nego.
Vodno,crnice,przino,taftalidze.....
Опис на линк

КАЗА МИА - М

Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. 
Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа :

- посредување при продажба на имот
- посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба
- посредување при издавање на имот

Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. 
Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. 
Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување.
Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи:
- се продава куќа во населаба Железара
- се продава барака во Ново Лисиче
- се продава трособен стан во Хиподром, нова населба
- актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина
- двособен стан во Кисела Вода 39м2

Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. 
Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. 

Може да не исконтактирате на следниот тел број :
078434502
или да ни пишете на следната емаил адреса: 
[email protected]

Ве очекуваме. 

Вашата агенција Каза Миа!
Посети ја страната на нашата продавница

Костурски Херои бр.17/2-М3А

078434502

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. 
Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа :

- посредување при продажба на имот
- посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба
- посредување при издавање на имот

Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. 
Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. 
Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување.
Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи:
- се продава куќа во населаба Железара
- се продава барака во Ново Лисиче
- се продава трособен стан во Хиподром, нова населба
- актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина
- двособен стан во Кисела Вода 39м2

Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. 
Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. 

Може да не исконтактирате на следниот тел број :
078434502
или да ни пишете на следната емаил адреса: 
[email protected]

Ве очекуваме. 

Вашата агенција Каза Миа!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации