Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET I GARANCIJA

Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација .
Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество.
Сите возила се директен увоз од Италија и Германија
Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.

Kriva Palanka

Крива Паланка

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 291
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации