Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodazba na uvezeni avtomobili

prodazba na avtomobili

Delcevo

Делчево

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 137

BMW 320 d.177 ks.2008 god.NAVI!!!!

6 999 ЕУР

VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks.2009 God

5 999 ЕУР

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks. 2009 god

9 500 ЕУР

BMW 318 d.122 ks. 2006 God

5 500 ЕУР

VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2008 God

3 500 ЕУР

VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god

3 999 ЕУР

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2010 god

3 999 ЕУР

VW POLO 1.6 TDI 90 ks.2010 god

5 500 ЕУР

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god

4 200 ЕУР

VW POLO 1.2 i 44 kW. 2006 God

2 999 ЕУР

MERCEDES C 220 CDI 150 ks.2005 god

5 500 ЕУР

TOYOTA YARIS 1.4 d.90.ks.2007 god

4 500 ЕУР

MERCEDES C 200 CDI 136 ks.2008 god

8 500 ЕУР

BMW 318 d.115 ks.2005 god.

3 700 ЕУР

VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2016 god

14 999 ЕУР

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god.

9 999 ЕУР

MERCEDES E 350 CDI 231ks. 2009 god

12 999 ЕУР

Suzuki SX4 1.6 HDI 90 ks.2009 god

4 700 ЕУР

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god

4 700 ЕУР

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2006 god

4 999 ЕУР

TOYOTA RAV4 2.2d 136ks -09

8 500 ЕУР

BMW 525 d.F10 204 ks. 2011 g. M-PAKET

14 999 ЕУР

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2009 God

4 300 ЕУР

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2009 god

3 200 ЕУР

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD

5 500 ЕУР

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks 2006 God

2 999 ЕУР

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God

4 400 ЕУР

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god.

3 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации