Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Euro Home Real Estate

Најбрзо до дом!

Еуро Хоме е агенција за недвижности, која се стреми на своите клиенти да му го овозможи најдоброто од недвижности!
Во нашиот асортиман може да пронајдете недвижности кои ги нудиме со различни квадратури и на различни локации. На нашата веб страна може да најдете сето тоа што го нудиме преку понудите кои ги имаме селектирано како екслузивни и понуди кои се како наши новитети.
Ние сме тим кој владее во овој сектор и се трудиме да имаме голем број на задоволни клинети од Нас и нашите услуги.
На нашата веб страна може да изберете во која населба сакате да погледнете од недвижности кои ги нудиме и ги издвојуваме како ваши потенцијални понуди, но може и дирекно да не исконтактирате Нас и да бидете услужени од нашите агенти за конкретната понуда за која сте заинтересирани.
Исто така целокупниот наш асортиман може да го погледнете и во нашата продавница на Pazar3.mk, каде во делот за огласи се истакнати сите понуди кои ги имаме.
Кај нас може да пронајдете станови, плацови , куќи на атрактивни локации низ Скопје и со различна квадратура.

Моментални недвижности кои може да ги издвоиме на различни локации се следните:

- трособен стан во Железара
- станови во градба во Пржино
- луксузен стан во Тафталиџе
- стан од 50м2 во Карпош
- гарсоњера во Аеродром
- стан во Буњаковец
- ексклузивни станови во Чаир премиум резиденс
- стан од 156м2 во Аеродром

Кога сте во потрага на стан или куќа, Ве очекуваме да ни се обратите Нас и заедно да го направиме вистинскиот избор.
Нашите агенти ќе Ви помогнат според вашите можности да изберете најдбора понуда за Вас, во која ќе се чуствувате удобно во новиот простор за живеење.
Ние сме агенција која е сигурна во изборот кој го нудиме и се трудиме и нашите клиенти да се задовилни од нас.
Ве очекуваме, за заедно да го направиме вистинскиот избор за Вас!

Skopje

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 2254

Stan od 62 m2 vo Reonski N.Lisice

82 500 ЕУР

Stan od 66m2 vo Aerodrom

80 000 ЕУР

Stan od 71m2 vo Aerodrom

104 000 ЕУР

Вчера 14:08

Renoviran stan od 97m2 vo Prolet Centar

120 000 ЕУР

Stan od 90m2 vo Aerodrom

122 000 ЕУР

Вчера 12:54

Stan 57m2 vo Karpos 4

76 950 ЕУР

Stan od 57m2 vo Kisela Voda

66 000 ЕУР

Вчера 11:51

Ubav stan 68m2 na Vodno - Centar

99 000 ЕУР

Nov stan od 46m2 vo Aerodrom

65 000 ЕУР

Stan od 44m2 vo Aerodrom Micurin

62 500 ЕУР

Вчера 11:14

Stan od 85m2 vo Centar Kapistec

127 000 ЕУР

Stan vo Kisela Voda od 57m2

60 000 ЕУР

Stan od 66m2 Aerodrom Novo Lisice

83 000 ЕУР

Stan od 54m2 vo Kisela Voda

71 000 ЕУР

Вчера 11:09

Stan od 84m2 vo Karpos Taftalidze

113 000 ЕУР

Stan od 54m2 vo Aerodrom Michurin

75 600 ЕУР

Вчера 11:07

Stan od 68m2 vo Centar

122 000 ЕУР

Stan od 66m2 vo Aerodrom

86 000 ЕУР

Вчера 09:14

Se izdava namesten stan 54m2 vo Centar Zelen pazar

300 ЕУР /месечно

Вчера 09:11

Stan 70m2 vo Centar kaj UJP

105 000 ЕУР

Вчера 09:11

Stan od 72m2 vo Gradski Zid Centar

123 500 ЕУР

Вчера 08:48

Stan 90m2 vo porta Bunjakovec

127 800 ЕУР

13 авг. 10:32

Garsonjera 32m2 na Leninova Centar

41 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации