Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Euro Home Real Estate

Најбрзо до дом!

Еуро Хоме е агенција за недвижности, која се стреми на своите клиенти да му го овозможи најдоброто од недвижности!
Во нашиот асортиман може да пронајдете недвижности кои ги нудиме со различни квадратури и на различни локации. На нашата веб страна може да најдете сето тоа што го нудиме преку понудите кои ги имаме селектирано како екслузивни и понуди кои се како наши новитети.
Ние сме тим кој владее во овој сектор и се трудиме да имаме голем број на задоволни клинети од Нас и нашите услуги.
На нашата веб страна може да изберете во која населба сакате да погледнете од недвижности кои ги нудиме и ги издвојуваме како ваши потенцијални понуди, но може и дирекно да не исконтактирате Нас и да бидете услужени од нашите агенти за конкретната понуда за која сте заинтересирани.
Исто така целокупниот наш асортиман може да го погледнете и во нашата продавница на Pazar3.mk, каде во делот за огласи се истакнати сите понуди кои ги имаме.
Кај нас може да пронајдете станови, плацови , куќи на атрактивни локации низ Скопје и со различна квадратура.

Моментални недвижности кои може да ги издвоиме на различни локации се следните:

- трособен стан во Железара
- станови во градба во Пржино
- луксузен стан во Тафталиџе
- стан од 50м2 во Карпош
- гарсоњера во Аеродром
- стан во Буњаковец
- ексклузивни станови во Чаир премиум резиденс
- стан од 156м2 во Аеродром

Кога сте во потрага на стан или куќа, Ве очекуваме да ни се обратите Нас и заедно да го направиме вистинскиот избор.
Нашите агенти ќе Ви помогнат според вашите можности да изберете најдбора понуда за Вас, во која ќе се чуствувате удобно во новиот простор за живеење.
Ние сме агенција која е сигурна во изборот кој го нудиме и се трудиме и нашите клиенти да се задовилни од нас.
Ве очекуваме, за заедно да го направиме вистинскиот избор за Вас!

Skopje

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 2104
Денес 10:24

Se izdava namesten stan 97m2 Centar kaj Silbo

400 ЕУР /месечно

Денес 10:24

For rent Renoviran i prazen stan 68m2 Centar Zelen pazar

450 ЕУР /месечно

Денес 10:24

Stan 57m2 Karpos 4

76 950 ЕУР

Вчера 22:09

Se iznajmuva stan vo centar kaj Cveten Pazar

330 ЕУР /месечно

Stan od 54m2 vo Kisela Voda

75 000 ЕУР

Вчера 14:59

Se iznajmuva kat od kuka vo Trnodol

550 ЕУР /месечно

Dupleks od 120m2 vo Avtokomanda

96 000 ЕУР

Stan od 67m2 vo Novo Lisiche

82 500 ЕУР

Stan od 100m2 vo Novo Lisiche

115 000 ЕУР

Stan od 52m2 vo Aerodrom

93 000 ЕУР

Stan od 71m2 vo Novo Lisice

88 000 ЕУР

Вчера 11:35

Se iznajmuva stan na Vodno od 49m2

320 ЕУР /месечно

Tri novi stana vo Madzari

65 000 ЕУР

Вчера 11:00

Nov namesten stan 48m2 Taftalidze 2

96 000 ЕУР

Вчера 11:00

Nov namesten stan 69m2 Taftalidze 2

96 600 ЕУР

Stan od 59m2 vo Madzari

49 000 ЕУР

Stan od 59m2 vo Hipodrom

50 000 ЕУР

Вчера 10:57

Prazen stan 84m2 Centar kaj Zelen pazar

105 000 ЕУР

Stan од 77m2 vo Zelezara

69 900 ЕУР

Вчера 10:56

Renoviran stan 53m2 Centar

99 000 ЕУР

Вчера 10:56

Stan 94m2 Karpos Kozle

132 500 ЕУР

Вчера 09:54

Se izdava stan kaj Katolicka ckrva od 70m2

350 ЕУР /месечно

06 дек. 14:28

Se izdava namesten stan 66m2 Centar Vodno

500 ЕУР /месечно

06 дек. 12:34

Se izdava namesten stan 55m2 Centar kaj Jumbo

300 ЕУР /месечно

Stan od 58m2 vo Avtokomanda

65 000 ЕУР

06 дек. 10:30

Se izdava stan vo blizina na Germanska Ambasada 100m2

650 ЕУР /месечно

06 дек. 09:51

Se iznajmuva stan vo Karpos 4 kaj stara TV

180 ЕУР /месечно

06 дек. 08:56

Namesten stan 105m2 Taftalidze 1

166 500 ЕУР

06 дек. 08:56

Se izdava renoviran stan 75m2 Centar ul. Makedonija

500 ЕУР /месечно

06 дек. 08:56

Stan 86m2 vo Centar na Skopje

168 000 ЕУР

06 дек. 08:56

Prazen stan 74m2 Taftalidze 1

120 000 МКД

06 дек. 08:55

Stan 114m2 vo Hrom

110 000 ЕУР

06 дек. 08:55

Stan 72m2 Centar Gradski Zid

123 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации