Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Шпорет за Дрва

12 000 МКД

Се продава од: Benny 04 окт. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Alfa Plam
Модел
Alfa Term
Се продава шпоред за дрва Алфа Плам /90,користен само 2 сезони,заедно со бели ќумци.
Купено 29.000, а се продава за 12.000,поради ставајне на парно.
Leaflet
Кон почеток