Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мај 14:26
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Дебар

se prodava ili menuva

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999

27 мај 03:02 Моторцикли (над 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Дебар

125cc choper

400 ЕУР

24 мај 14:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Дебар

se prodava ili menuva

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 мај 06:41 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Дебар

Banzadi za Mercedes-Benz

499 ЕУР

22 мај 12:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Дебар

VW T4

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 16:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Дебар

VW Passat B6 Highline

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 мај 10:36 Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Дебар

Jeep Cherokee 2.8 CRD

14 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 08:55 Автомобили  ·  Audi  ·  S3  ·  Дебар

Audi S3 2.0 TFSI

18 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 21:03 Машини и Инвентар  ·  За продавници/бутици  ·  Дебар

Raftovi metalni

160 000 МКД

02 мај 20:58 Машини и Инвентар  ·  За продавници/бутици  ·  Дебар

Raftovi

112 000 МКД

21 апр. 20:09 Автоделови и Опрема  ·  Приколки  ·  Дебар

Приколка увезена од америка

1 800 ЕУР

17 апр. 19:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Дебар

Се изнајмува куќа , Матка

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
13 апр. 14:13 Автомобили  ·  Citroën  ·  ZX  ·  Дебар

Citroen ZX 1.9

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 18:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Дебар

Volkswagen Vento

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
04 апр. 04:16 Моторцикли (над 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Дебар

Peda Scuter

800 ЕУР

02 апр. 05:37 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Дебар

MERCEDES BENZ ML320 CDI 2008 TOP SOSTOJBA

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 17:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Дебар

MERCEDES BENZ ML320 CDI TOP SOSTOJBA

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 20:10 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Дебар

PC desktop

17 000 МКД

26 мар. 16:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Дебар

Audi a6

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 23:33 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Дебар

Ps4 plus 6 fenomenalni igri/1TB

20 000 МКД

01 фев. 12:21 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Дебар

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

120 ЕУР

28 јан. 16:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Дебар

VW Polo 1.2

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
28 јан. 15:20 Автомобили  ·  Renault  ·  Modus  ·  Дебар

Se prodava avtomobil

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 05:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Дебар

VW Passat 2003

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
10 јан. 06:48 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Дебар

Ps4 pro

300 ЕУР

08 јан. 12:56 Машини и Алати  ·  Дебар

dupcalki

21 дек. 05:05 Друго  ·  Дебар

se prodavat aparati indusriski

700 ЕУР

21 дек. 05:02 Друго  ·  Дебар

se prodavat aparati indusriski

700 ЕУР

20 дек. 12:56 Машини и Алати  ·  Дебар

Se prodava compresor i aparati indusriski

700 ЕУР

17 дек. 17:01 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Дебар

Citroen c5

1 500 ЕУР

07 дек. 21:53 Автомобили  ·  Acura  ·  Друг модел  ·  Дебар

Acura ILX 2.4 benzin

13 499 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 20:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Дебар

Se prodava

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации