Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Talpi prva klasa

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Pilana Bor Вчера 19:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Берово
Голема залиха на високо квалитетни талпи од Бел и Црн Бор во слободна ширина.

Карактеристики:
- Дебелина: 4.5cm и 5cm
- Должина: 4m (Друга димензија по нарачка)
- Влажност: 20-10%
- Ширина: 17-31cm Слободна ширина

Примена:
-за изработка на сите видови на мебел и елементи, материјали за покрив ,градежна индустрија, прозорци ,врати, подови, кровни елементи ,облик на бетонски конструкции , градежни скелиња за облога под ќерамиди на покривни конструкции и други материјали за покрив.

-Пилана Бор има сопствен превоз низ цела Македонија и Европа.

-Контакт
Телефон: 078-413-388
Facebook: https://www.facebook.com/pilanabor/
E-mail: pilanabor@gmail.com
Pilana Bor
078 413 388
Leaflet

Pilana Bor

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации