Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 апр. 16:19
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Берово

Fiat Stilo 1.9 Disel 120HP Mutlijet

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:27
Линк
Друго  ·  Берово

Dabovi bocvi za vino i rakija

1 ЕУР


Вчера 22:27 Друго  ·  Берово

Dabovi bocvi za vino i rakija

1 ЕУР

14 апр. 18:47 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Берово

Toyota RAV 4 benzin plin 2006

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 22:30 Друго  ·  Берово

Pikado Shigjeta Strelce

20 ЕУР

05 апр. 11:03 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Берово

Се продава кола Renault

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 16:19
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Берово

Fiat Stilo 1.9 Disel 120HP Mutlijet

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 22:33 Куќи/Вили  ·  Берово

Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

49 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
02 апр. 05:36 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Massey Ferguson  ·  Drug model  ·  Берово

Massey Ferguson 3630

29 мар. 14:51 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.480  ·  Берово

Tgx 480 eev

13 200 ЕУР

20 мар. 19:30 Плацови/Ниви и фарми  ·  Берово

Zemja vo Pehcevo

16 мар. 16:29 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Берово

PS4 Slim Version

13 000 МКД

15 мар. 17:49 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Берово

Man tgx 480

17 200 ЕУР

14 мар. 02:50 Автомобили  ·  Acura  ·  MDX  ·  Берово

Stan vo Centar

Година: 50-тите
Километража: 0 - 4 999
11 мар. 11:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Берово

Vila objekt za obavuvanje na turisticka dejnost

350 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 мар. 14:38 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Берово

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 МКД

27 фев. 19:07 Станови  ·  Берово

Се продава стан во Берово

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
22 фев. 15:00 Станови  ·  Берово

Stan od 67m2 na odlicna lokacija vo Berovo

44 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 19:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Берово

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 17:12 Големапродажба/Роба  ·  Друго  ·  Берово

Paleti drveni

16 фев. 14:34 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Теписи и Пердиња  ·  Берово

Se prodavaat tepisi

6 000 МКД

13 фев. 10:26 Друго  ·  Берово

Инвалидска количка

86 000 МКД

09 фев. 23:16 Друго  ·  Берово

Raftovi,zakacalki i kukli za butik.Biro i fiskalna kasa

1 ЕУР

08 фев. 19:02 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Берово

Iphone 14 pro max

830 ЕУР

04 фев. 01:56 Друго  ·  Берово

Инвалидска количка

86 000 МКД

29 јан. 17:18 Оштетени возила (за делови)  ·  Берово

Land Rover Frelender

28 јан. 18:02 Друго  ·  Берово

Dabovi bochvi

27 јан. 09:36 Автомобили  ·  Volvo  ·  V50  ·  Берово

Volvo V50

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 23:35 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Берово

Man TGX 500

33 000 ЕУР

18 јан. 17:09 Куќи/Вили  ·  Берово

Се продава Вила на Беровско езеро

Број на соби: 5
16 јан. 08:39 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Kawasaki  ·  KXF  ·  Берово

Kawasaki KXF450

3 650 ЕУР

10 јан. 06:49 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Берово

Се продава BMW e46 330

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 јан. 04:18 Плацови/Ниви и фарми  ·  Берово

Se prodava

04 јан. 09:33 Додатоци за Мобилни телефони  ·  Берово

Airpods pro 2

140 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации