Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROIZVODSTVO NA BUKOV PARKET I BRIKET

Оглас од претпријатие Се продава од: "BorWood" - Vinica 23 дек. 14:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
"BorWood" - Vinica

"BorWood" - Vinica

6 Огласи во продавницата

Stan vo Novo Lisice 220 ЕУР
Toyota Corolla 3 700 ЕУР
Briketara -
Drveni Briket od 100% bukova pilevina 15 000 МКД
Високо квалитетен паркет од бука произведен во Бор-Вуд Дооел Виница.

Дебелина: 21 мм и 17 мм
Долзина: 200 , 250 , 300 , 350 , 400 , 500 , 600 мм
Ширина : 32 , 42 , 50 , 60 , 70 , 80мм


Сите производи на Дооел "Бор-Буд" Виница имаат сертификат за квалитет издаден од "Св.Кирил и Методи" Скопје-Шумарски факултет
"BorWood" - Vinica
Производство на букова граѓа(парена),масивен паркет,скали и брикет
Visit our store page
s. Gradec Show on the map
033364-464
https://www.borwood.weebly.com
"BorWood" - Vinica
033 364-464 , 078 354-559
Leaflet
"BorWood" - Vinica

"BorWood" - Vinica

6 Огласи во продавницата
Drveni Briket od 100% bukova pilevina 15 000 МКД
Briketara -
Stan vo Novo Lisice 220 ЕУР
Bukova parena graga -
Кон почеток