Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:44 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Виница

BMW X6 M50d

50 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:44 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Виница

BMW X6 M50d

50 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:39 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Виница

NISSAN QASHQAI 1.5 dci 116 ks 2020 godina

16 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Виница

PEUGEOT 2008 1.6 hdi 100 ks 2019 godina

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Виница

PEUGEOT 3008 ACTIVE BUSINESS 1.6 hdi 2019 godina

15 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Виница

OPEL ASTRA 1.6 cdti 110 ks 2019 godina

11 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Виница

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Виница

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:31 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Виница

AUDI Q8 50 tdi S-Line Matrix Ambient 2020 godina

83 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Виница

AUDI Q2 1.6 tdi S- tronic DESIGN LUXE 2019 god

20 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:03 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Виница

Citroen Xsara 1.4i TNG

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 20:00 Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Виница

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE HDI

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 19:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Виница

Se prodava WV TIGUAN 2.0 TDI 2019

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 19:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Виница

T-Cross 1.6 TDI

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
16 мај 12:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Виница

Niva vo Vinica

13 000 ЕУР

08 мај 10:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Виница

MERCEDES A200 CDI 2014

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 05:03 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Виница

Mazda 2

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 15:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Виница

Se prodava Opel Vectra karavan c klasa

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
29 апр. 09:08 Автомобили  ·  UAZ  ·  Друг модел  ·  Виница

UAZ Tavria 1992

Година: 1992
Километража: 45 000 - 49 999
25 апр. 17:28 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Виница

BMW X6 M50d

54 000 МКД

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
25 апр. 14:49 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Виница

Toyota Yaris 2004 dizel

700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 09:22 За Деца  ·  Играчки  ·  Виница

Drveni Igracki i Detska Oprema, NOVI

21 апр. 17:38 Машини и Алати  ·  Виница

Juki masina za sienje

100 ЕУР

16 апр. 08:06 Земјоделски животни  ·  Виница

Facelia seme za pceli

10 апр. 19:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Виница

VW GOLF VII 4MOTION HIGHLINE

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 15:35 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Виница

Land Rover Range Rover Sport 3.0 TDV6 HSE

18 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 13:37 Станови  ·  Виница

ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА

799 ЕУР

Број на соби: 2
02 апр. 05:38 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  14.224  ·  Виница

MAN

37 000 ЕУР

29 мар. 09:35 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Виница

Seat Ibica 1.2

1 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 мар. 12:32 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Виница

Komplet drvena detska masa + stolcinja, NOVI

4 200 МКД

26 мар. 20:48 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Виница

NOVA HRANILKA KINDERKRAFT 2 VO 1

3 890 МКД

25 мар. 13:29 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Виница

Organizer za knigi i igracki, NOVI

2 800 МКД

25 мар. 12:52 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Виница

SE PRODAVAAT 2 DAF CF 85.410 Vlekaci

1 ЕУР

24 мар. 12:39 Во странство  ·  Виница

Apartman vo Grcija

120 000 МКД

23 мар. 14:36 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Виница

Se prodava Suzuki Jimny

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 20:56 Автомобили  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Виница

Subaru Legacy 2010 dizel

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 01:23 Куќи/Вили  ·  Виница

Се продава куќа со плац во Виница

Број на соби: 6
12 мар. 22:40 Машини и Алати  ·  Виница

Celje Slovenija

1 500 ЕУР

12 мар. 20:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Виница

Audi a4

1 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 21:30 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Виница

BMW 525 2005 god

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 19:44 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Виница

Peugeot 407 1.6 HDI 2010 god.

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации