Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motorna pila STIHL 51 za delovi

10 000 МКД

Се продава од: Ристо Ивановски 18 апр. 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Се продава Моторна Пила STIHL 51 за делови со нов Цилиндар и Клип .Цената не е Фиксна има простор за договор !
Ристо Ивановски
075 999 410
Leaflet
Кон почеток