Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Откуп на алати и машини од секаков тип и за секоја намена по одлични цени!

Оваа категорија на нашиот сајт е наменета за откуп на алати и машини кои Ви се потребни за секакви цели, а понудата вклучува електрични алати, моторни пили, бормашини, циркулари, апарати за заварување, преса за цедење, машини за перење теписи, цнц машини, генератори на струја и тн по одлични цени!


Единственото нешто што се бара од Вас е да регистрирате оглас за откуп на алати и машини во кој што ќе наведете дали имате потреба од рачен алат или пак од електричен алат, или пак за каква машина станува збор, а истиот тој оглас драстично ќе Ви ги зголеми шансите за откуп на алати и машини неколкукратно повеќе!


14 мај 11:22
Linku:
Машини и Алати  ·  Неготино

Agregati


Денес 10:07 Машини и Алати  ·  Велес

KOSILICA

2 500 МКД Çmimi me zbritje

Денес 03:02 Машини и Алати  ·  Прилеп

Se prodava

1 МКД

Вчера 14:29 Машини и Алати  ·  Велес

Nova komorna pecka

5 000 ЕУР

25 мај 20:38 Машини и Алати  ·  Велес

PUMPA ZA CISTENJE BUNAR - EINHELL GC-DP 7835

4 000 МКД

25 мај 01:22 Машини и Алати  ·  Свети Николе

AVTO DIGALKI DIZALICI

1 ЕУР

24 мај 08:46 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Motortna pila Stihl MS250

250 ЕУР

24 мај 08:40 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam overluk

70 ЕУР

21 мај 16:36 Машини и Алати  ·  Куманово

Elektromotor za mesalka

20 мај 21:59 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Makita дупчалка

20 000 МКД

19 мај 21:13 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam metaldetektor

12 000 МКД

18 мај 13:06 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodavaat dve masini

16 мај 19:49 Машини и Алати  ·  Битола

Pumpa za voda

Со што Пазар3 може да Ви излезе во пресрет при откуп на алати и машини?


Посетеност - посетеноста од над 70 000 дневни посетители е повеќе од доволен доказ кој што треба да Ве натера да започнете со огласување на нашиоти сајт!


За разлика од другите сајтови од овој тип, на нашиот сајт, огласите за откуп на алати и машини нема да поминат незабележани, туку истите ќе можат да бидат прочитани од огромен спектар на луѓе!


Широк асортиман - ваше е само да посакате, и истото ќе можете да го најдете на нашиот сајт почнувајќи од цнц машини, апарати за злато, апарати за заварување со цо2, машини за перење теписи, моторни пили, циркулари, преса за цедење, половни алати, електрични алатки и тн!


Во ова ќе можете да се уверите и самите откако ќе започнете со пребарување и огласување на најголемата онлајн продавница за алати и машини која ќе Ви помогне да имате брз и едноставен откуп на алати и машини.


Практични алатки - Пазар3 Ви овозможува со само еден клик да пребарувате огласи или пак да регистрирате оглас за откуп на алати и машини благодарејќи на специјализираните алатки!


Полето за пребарување на огласи, филтрите и алатката за регистрирање на огласи ќе Ви стојат секогаш на располагање со цел да можете да ја исполните вашата посакувана цел!


Зошто откуп на алати и машини е одличен избор за Вас?


Долгогодишна инвестиција - самиот откуп на алати и машини може да се категоризира како одлична долгогодишна инвестиција, бидејќи вашиот дом секогаш ќе го има потребниот алат за поправки или пака за други намени наместо да плаќате мајстори.


Ова е воедно и главната причина поради која луѓето пребаруваат и објавуваат огласи за купување на половни алати, електрични алати, моторни пили, апарати за заварување, циркулар, машини за шиење и тн.


Ве прави подобро организирани - во случај на некој дефект во вашиот дом, Вие не мора да чекате со часови за да дојде мајсторот и да го реши проблемот, бидејќи тоа е личноста која што го има вистинскиот алат или машина.


Наместо тоа, Вие ќе можете да ги подобрувате вашите вештини се повеќе, а тоа значи и дека ќе бидете далеку поорганизирана личност која што нема да зависи од други.


Заштеда на трошоци - цената која што би ја платиле за најмување на мајстор ќе биде секогаш далеку поголема на долг рок отколку цената што би ја платила при откуп на алати и машини, а во ова бидете сигурни.


Доколку не направите откуп на алати и машини, вие ќе бидете приморани да плаќате за најмување на услуги на мајстори од една страна, додека пак, од друга, на Пазар3 ќе имате прилика да купите и половни алати и машини без никаков проблем!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации