Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

se prodavaat zvucnici

250 ЕУР

Се продава од: boban 07 јан. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Производи
Друго
VRVNI ZVUCNICI 200W ODLICNO SOCUVANI, SLIKITE SE ORIGINALNI.MOZE DA SE VIDAT I PROBAT VO SEKOJ MOMENT
info na 072 240 964
Leaflet
Кон почеток