Македонски | Shqip | English |

Продажба на разновидна аудио опрема

Понуда на секаква аудио опрема за продажба на Пазар3.мк! Се продаваат слушалки, звучници, аудио касети, појачала, ресивери, грамофони и сл. Доколку продавате аудио опрема регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сакате да купите некаква аудио опрема проверете ги Пазар3 огласите и купете поволно!


17 фев. 06:39 ,

Piano

15 фев. 22:54 ,

Zvucnici

05 фев. 08:31 , ,

Bose QC25 slusalki

7 000 МКД

12 јан. 23:19 ,

Fender Champion 40

12 000 МКД

08 јан. 08:57 , ,

JBL PARTY BOX 1000

50 000 МКД

Продажба на аудио опрема

Тука може да огласувате секаков тип на аудио опрема! Продавајте и купувајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк! Дел од производите кои се продаваат во оваа категорија на Пазар3 се: музички албуми, слушалки, аудио касети, samsung buds mk, појачала, звучници, грамафони, ресивери и многу друго.

Доколку имате некаква аудио опрема која повеќе не ја користите Пазар3 е вистинското место за лесна и брза продажба! Доколку пак сакате да купите стари музички албуми, сочувани грамафони, ресивери или пак нови звучници и слушалки, разгледајте ги сите огласи на Пазар3 и пронајдете го она што Ви треба веднаш!
Кон почеток