Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на разновидна аудио опрема


Понуда на секаква аудио опрема за продажба на Пазар3.мк! Се продаваат слушалки, звучници, аудио касети, појачала, ресивери, грамофони и сл. Доколку продавате аудио опрема регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сакате да купите некаква аудио опрема проверете ги Пазар3 огласите и купете поволно!22 фев. 20:38
Линк
Друго  ·  Битола

Prodazba na cel asortiman

5 000 МКД

19 фев. 08:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zvucnici KRK Rokit5

13 000 МКД Намалена цена

Онлајн
18 фев. 22:22
Линк
Друго  ·  Виница

Blutot zvucnik

400 МКД

18 фев. 10:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Site vidovi bluetooth zvucnici

13 фев. 19:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

YAMAHA psr-e403 Sintisajzer Keyboard Синтисајзер

190 ЕУР

07 фев. 21:53 Друго  ·  Тетово

BMW SERVISIRANJE NA AVTO RADIA

300 ЕУР

07 фев. 21:53 Друго  ·  Тетово

PRODAZBA I SERVIS NA AVTORADIA

04 фев. 20:08 Друго  ·  Куманово

Se prodavaat povolni kameri

03 фев. 07:41 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

New audio cassette

250 МКД

30 јан. 15:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Airpods pro 2 gen

10 000 МКД

29 јан. 21:24 Друго  ·  Кочани

Миксета Dynacord PowerMate 1600-3 (mikseta, mixer)

1 300 ЕУР

25 јан. 10:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVO!!! KARAOKE ZVUCNIK 15inch

7 000 МКД

24 јан. 16:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Безжични слушалки SHENNHEISER HD 450BT

9 000 МКД

16 јан. 10:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

POJACALO ZA GITARA SAMICK LA 10 N - 4 000 den.

4 000 ЕУР

10 јан. 06:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jukebox aparati

550 ЕУР Намалена цена

10 јан. 06:48 Друго  ·  Македонски Брод

Samsung Galaxy Buds2

7 000 МКД

09 јан. 22:42 Друго  ·  Тетово

Yamaha sintisajzer

450 ЕУР

08 јан. 13:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава грамофон со 2 звучника

1 200 МКД

07 јан. 13:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Focusrite Scarlett 2i2 3rd gen

10 000 МКД Намалена цена

21 дек. 22:16 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

ACR Cembalo Zvucnici Hi-Fi

1 000 ЕУР

19 дек. 22:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Harman Kardon (Home sound speakers)

200 ЕУР

19 дек. 09:45 Друго  ·  Крива Паланка

BUGERA V55 Гитарско Појачало

16 500 МКД

16 дек. 13:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AirPods Max

08 дек. 17:04 Друго  ·  Струга

Sony - Blu Ray surround system

200 ЕУР

06 дек. 13:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE IZNAJMUVA OZVUCENE

2 000 МКД

11 ноем. 16:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

sony bezicen bluetooth zvucnik

19 000 МКД

05 ноем. 21:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

SONY WH-CH520

2 000 МКД

31 окт. 06:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

BOSE QC 2 slušalki (kako novi)

12 000 МКД

25 окт. 19:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Airpods 3rd gen + charger

9 000 МКД

20 окт. 11:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Shure Beta 58

20 окт. 01:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Toki Voki T388 Radio stanici 2 komada

900 МКД Намалена цена

20 окт. 01:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rechargeable Slusen ured Great ears Germany

2 500 МКД

19 окт. 22:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosistemski zvucnici za vo gips karton

1 000 МКД

10 окт. 14:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosistemski zvucnici za vo gips karton

1 000 МКД

10 окт. 01:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

HYPERX CLOUD II (Black)

5 500 МКД

07 окт. 15:08 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audio Technica ATH-M50 BT 2 slusalki

12 000 МКД

07 окт. 15:08 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audio Technica ATH-M50 BT2 slusalki

200 ЕУР

06 окт. 20:36 Друго  ·  Гостивар

Zvucnici

06 окт. 20:35 Друго  ·  Струмица

Fender Champion 40

12 000 МКД

06 окт. 15:16 Друго  ·  Велес

Звучници за Авео 5

03 окт. 15:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MULTIMEDIA ANDROID ZA MERCEDES E CLASSA

12 000 МКД

03 окт. 15:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Radio Multimedia Android za Mercedes E classa

12 000 МКД

02 окт. 21:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Boombox Portable Wireless Speaker

600 МКД

01 окт. 20:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

white shark premium taiko 7.1 surround Sound HeadPhones

1 900 МКД

29 септ. 11:05 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

USB za snimanje zvuk

1 490 МКД

Онлајн

Продажба на аудио опрема


Тука може да огласувате секаков тип на аудио опрема! Продавајте и купувајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк! Дел од производите кои се продаваат во оваа категорија на Пазар3 се: музички албуми, слушалки, аудио касети, samsung buds mk, појачала, звучници, грамафони, ресивери и многу друго.Доколку имате некаква аудио опрема која повеќе не ја користите Пазар3 е вистинското место за лесна и брза продажба! Доколку пак сакате да купите стари музички албуми, сочувани грамафони, ресивери или пак нови звучници и слушалки, разгледајте ги сите огласи на Пазар3 и пронајдете го она што Ви треба веднаш!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации