Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Air hockey

15 000 МКД

Се продава од: aleksandar 01 јун. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
se prodava air hockey masa nova ne odpakuvana
aleksandar
070368942
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации