Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 мај 07:30
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Штип

MERCEDES CLA 200d AMG COUPE

38 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
27 мај 14:03
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Штип

HYNDAI TUCSON AVTOMATIC DIZEL

18 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 05:16
Линк
Станови  ·  Штип

Се издава стан во строг центар над пекара Јаја, за три лица

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5

Вчера 20:51 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Штип

Povolno se prodava i izdava

3 ЕУР

Вчера 19:40
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Plac so gradezna dozvola vo industriska zona

22 000 ЕУР

Вчера 19:19 Станови  ·  Штип

Се изнајмува стан

Број на соби: 3
Вчера 17:33 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xr  ·  Штип

IPHONE XR KUPEN OD ISTYLE SEUSTE POD GARANCIJA

450 ЕУР Намалена цена

Вчера 12:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  New Beetle  ·  Штип

Volkswagen Beetle 2.0 TDI Sport

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:12 Станови  ·  Штип

Стан во многу добра состојба вреди да се погледне

90 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Онлајн
Вчера 09:19 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Штип

Volvo XC40 D3 Geartronic Momentum 5d Panorama Harman Kardon

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 00:28
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Штип

Mercedes e320

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
28 мај 16:56 Земјоделски и Шумски возила  ·  Приклучни машини  ·  Штип

PRIKLUCNI MASINI

1 МКД

28 мај 16:52 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  Deutz-Fahr  ·  Drug model  ·  Штип

POLOVNI TRAKTORI

1 МКД

28 мај 14:53 Друго  ·  Штип

Iqos

990 МКД

28 мај 09:37 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Штип

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 ЕУР Намалена цена

Онлајн
28 мај 07:43 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo centar

Број на соби: 6
28 мај 07:30
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Штип

MERCEDES CLA 200d AMG COUPE

38 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
27 мај 23:45
Линк
Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Штип

Се продава Kawasaki Ninja ZX10R

1 ЕУР

27 мај 19:17 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Штип

BMW 318 GT SportLine

15 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 19:13 Автомобили  ·  Renault  ·  Espace  ·  Штип

Renault Espace 1.6dci

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 14:03
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Штип

HYNDAI TUCSON AVTOMATIC DIZEL

18 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 10:22
Линк
Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Штип

BMW 318d (F30) Luxury

13 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 08:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Штип

Fiat Qubo- 2012 godina

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 03:02 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Штип

Rx 580 8G

3 500 МКД

27 мај 03:02 Друго  ·  Штип

Domasna rakija

250 МКД

26 мај 13:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Штип

Chevrolet Aveo 53kW, 2007god.

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 13:06 Земјоделски и Шумски возила  ·  Друго  ·  Штип

Продавам плуг

350 ЕУР

25 мај 11:14 Викендици  ·  Штип

Prodavam vikendica na 4ti kilometar Shtip

1 ЕУР

24 мај 20:05 Станови  ·  Штип

Продавам стан во Штип 74m2

10 МКД

Број на соби: 4
24 мај 11:23 Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Штип

Peugeot 3008 BlueHDi 131 ks digital, automatic 2021...

23 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 06:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Штип

Продавам автомобил

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
23 мај 06:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Штип

Se iznajmuvaat apartmani vo Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
22 мај 14:43 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka na mnogu mirna lokacija vo Stip

Број на соби: 2
21 мај 23:28 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Штип

Nov PlayStation 4

21 мај 16:03 Машини и Инвентар  ·  За продавници/бутици  ·  Штип

Se prodavaat stenderi i kukli za butik

1 000 МКД

20 мај 17:29 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Штип

GTX 1050ti

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации