Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor vo Delcevo

0 МКД

Се продава од: Влатко 31 авг. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Простории
Друго
Се продава деловен простор, во строгиот центар над PUB Делчево, на 1ви Кат, комплетно опремен, издаден со закупец-Салон за масажа
Влатко
078-409-906
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации