Македонски | Shqip | English |

Продажба, купување и изнајмување на деловен простор

Издавање и продажба на деловни простории за канцеларии, ординации, хали, магацини, погони, плацови за фабрики и секаква друга работна дејност, на различни локации низ државата. Разгледајте ги Пазар3 огласите, купувајте, продавајте и изнајмувајте деловни простории брзо, лесно и едноставно!


Продажба, купување и изнајмување на деловен простор - Пазар3 огласи

Лесно и едноставно пронајдете деловен простор кој целосно одговара на Вашите бизнис потреби. Деловен простор за канцеларија, продажен објект, производствен погон, хала, магацин, хладњача, плац, работилница и многу други деловни простории и објекти секојдневно се продаваат, купуваат и/или изнајмуваат на Пазар3.мк.

 

Потребен Ви е деловен простор од 60м2, 100м2? Индустриски објект во Визбегово? Дуќан во центарот на градот? Празен деловен простор за Вашите нови канцеларии? Сето тоа и многу повеќе ќе најдете на Пазар3.мк. Погледнете ја листата со огласи, филтрирајте ги огласите по локација или користете го полето за пребарување за полесно да го најдете она што Ви е потребно.

 

Лесно и едноставно купувајте, продавајте и/или изнајмувајте деловни простории на Пазар3.мк!

Кон почеток