Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба, купување и изнајмување на деловен простор


Издавање и продажба на деловни простории за канцеларии, ординации, хали, магацини, погони, плацови за фабрики и секаква друга работна дејност, на различни локации низ државата. Разгледајте ги Пазар3 огласите, купувајте, продавајте и изнајмувајте деловни простории брзо, лесно и едноставно!21 фев. 14:58
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ченто-се изнајмува


Вчера 07:34 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava deloven prostor 83m2 vo centar

166 000 ЕУР

21 фев. 14:58
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ченто-се изнајмува

20 фев. 12:19 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov objekt pogoden za market ili prodazen salon

2 500 ЕУР / месечно

19 фев. 09:36 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Deloven prostor 130m2 vo Vlae

4 ЕУР / месечно

13 фев. 17:32 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Hotel zaedno so kuka na Vodno

1 800 000 ЕУР

12 фев. 19:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Delloven prostor

08 фев. 10:34 Друго  ·  Пробиштип

Se izdava deloven prostor vo Probistip

1 ЕУР / месечно

08 фев. 10:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava deloven prostor

1 ЕУР

05 фев. 23:42 Друго  ·  Охрид

Се продава деловен простор

05 фев. 18:16 Друго  ·  Струмица

Se izdava Restorant Sande-s.Mokrievo

1 ЕУР

05 фев. 10:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI ZA POVEKE

05 фев. 07:14 Друго  ·  Куманово

Iznajmuvam prostor

400 МКД / дневно

04 фев. 13:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Ekskluziven Deloven Objekt naselba Ilinden

7 ЕУР / месечно

31 јан. 13:55 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vlae 130m2 suteren za teretana, fitnes, aerobik i sl.

500 ЕУР / месечно

30 јан. 21:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se Izdava Prodavnica pod kirija/Lokali jepet me qera

30 јан. 13:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Komercijalen industriski objekt do avtopat

27 јан. 04:46 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Ubav deloven objekt vo Madzari

540 000 ЕУР

26 јан. 13:35 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin Warenhouse

220 ЕУР / месечно

25 јан. 14:11 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven prostor 160m2 vo izlog Centar -Rampa

9 ЕУР / месечно

23 јан. 11:59 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUXUZEN DELOVEN PROSTOR VO KARPOS

1 ЕУР


Продажба, купување и изнајмување на деловен простор - Пазар3 огласи


Лесно и едноставно пронајдете деловен простор кој целосно одговара на Вашите бизнис потреби. Деловен простор за канцеларија, продажен објект, производствен погон, хала, магацин, хладњача, плац, работилница и многу други деловни простории и објекти секојдневно се продаваат, купуваат и/или изнајмуваат на Пазар3.мк.Потребен Ви е деловен простор од 60м2, 100м2? Индустриски објект во Визбегово? Дуќан во центарот на градот? Празен деловен простор за Вашите нови канцеларии? Сето тоа и многу повеќе ќе најдете на Пазар3.мк. Погледнете ја листата со огласи, филтрирајте ги огласите по локација или користете го полето за пребарување за полесно да го најдете она што Ви е потребно.Лесно и едноставно купувајте, продавајте и/или изнајмувајте деловни простории на Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации