Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zabici za skele vrtlivi stabilni Tstraf trkala dr

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Stip, Lazo Jordanov 18 окт. 08:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата

Kajli za selovanje Zapki za skele Spojki Stegi nov 65 MKD
Proizvodstvo na gradezen materijal Zapki Kajli dr 185 MKD
Izrabotka na Alati po crtez i potreba za masini 100 EUR
Kajli Zabici Stegi Spojki Trkala Alati i dr novi 65 MKD
From
Store
Локација
Штип
Производи
Друго
..Наше Лично Производство Достава Веднаш.....

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

2. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*ПРИМАТ ШТИП од Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375
[email protected]

цени по договор и достава веднаш
..... производите се како на сликите ......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 25 години македонски производи ....
Primat Stip, Lazo Jordanov
PRIMAT STIP
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip
070210776 , 032 380375
Primat Stip, Lazo Jordanov
070 210776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov

Primat Stip, Lazo Jordanov

95 Огласи во продавницата
Zapki Stegi Spojki za skele Kajli Trkala Alat nov 165 MKD
Kajli za selovanje stegi spojki zapki za skele dr 65 MKD
Tstraf za Zapki Stegi Spojki Kajli Alati Trkala dr 25 MKD
Novi Tstraf zapki za skele kajli Stegi Spojki Alat 185 MKD
Кон почеток