Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider za sladoled pijaloci i suvomesnati

100 ЕУР

Се продава од: Daniel Kitanoski 06 јун. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фрижидер за сладолед 310л. 100 еуро
...
фрижидер за сладолед 510л. 120 еуро
...
Витрина фрижидер ( Кончар ) со два мотори, 250 еуро. (моментално е расклопена стаклената витрина па затоа не е на сликата)
Daniel Kitanoski
075703327
Кон почеток