Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:07
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

Vend ne Kercove

120 ЕУР


Вчера 22:07 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

Vend ne Kercove

120 ЕУР

Вчера 17:34 Друго  ·  Кичево

Preveduvac

300 МКД

Вчера 12:48 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Кичево

Chevrolet Kalos 1.2 PLIN - KLIMA REG 05/2025

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
28 мај 22:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кичево

Golf 7 DSG 2.0 TDI BLUEMOTION 2015 150ks

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 09:20 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Кичево  ·  Зајас

Aluminski ogradi gelenderi

150 ЕУР

Онлајн
28 мај 08:29 Станови  ·  Кичево

Stan vo Kicevo od 59m2 na prv kat

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 мај 10:42 Куќи/Вили  ·  Кичево

Stara kuka vo Centar so dvorno mesto 354m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
27 мај 03:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

Kupuvam Plac

27 мај 02:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

KUPUVAM PLAC

26 мај 21:52 Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Кичево

AUDI Q7 3.0 TDI 3xS-Line QUATTRO (239hp)

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 19:26 Моторцикли (над 50cc)  ·  Со четири тркала/ATV  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Кичево

2000 km

2 000 ЕУР

24 мај 07:39 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Кичево

Citroen Berlingo

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
21 мај 21:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

Plac

21 мај 12:00 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево

Jeep

180 ЕУР

21 мај 11:53 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево

Jeep

250 ЕУР

21 мај 11:49 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево

Gumi I bandazi za SUV

1 000 ЕУР

20 мај 18:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Кичево

Volkswagen Polo

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
19 мај 19:57 Автомобили  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Кичево

Toyota avensis 2.2d 2006

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 23:51 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Кичево

Skuter Hamachi

90 000 ЕУР

17 мај 13:42 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Кичево

Tablet kako nov

420 ЕУР

13 мај 19:53 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Кичево

Chevrolet Aveo Novo 1 gazda

4 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
13 мај 17:21 Куќи/Вили  ·  Кичево

Kuka vo strog centar Kicevo

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации