Оглас од претпријатие Објавени: окт. 21 2020 02:53

Rabota vo Germanija

Објавени: окт. 21 02:53
Прегледи: 2499
Запознајте се сега со услугите на нашата компанија 🤝✒

●Подготовка и проверка на целосна документација за Летна/Зимска работа за студенти во Германија 2021
( едукациска размена )
●Подготовка и проверка на целосна документација за барање национална виза од Германска амбасада
( вработување во Германија со Македонски пасош)
●Приклучок кон семејство во Германија
( подготовка на целосна документација )
●Организација на смештај ширум Германија
●Пренаменување на работно место за лица кои веќе се во СР Германија
●Правна помош во Германија преку познато Германско адвокатско друштво
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации