Македонски | Shqip | English |

Socuvan Velosiped BMX

Се продава од: Андреас 22 мар. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кратово
: Велосипеди
Марка: BMX
Модел: Drug model
Продавам велосипед во одлична состојба без никаков недостаток.Давам и други нови делови со него.
Моментално велосипедот има:
-нови гуми
-нови кочници и нови жабки
-нов ланец
-нови педали и сл...
Нема посетени огласи
Кон почеток