Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мај 19:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кратово

Opel insignia 1.6 136ks

14 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
14 мај 11:25 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Кратово

Samsung note 10

240 ЕУР

11 мај 17:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Кратово

SEAT ARONA FR 1.6TDI 115ks/85kW 2019 god. 68550 km

18 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
15 апр. 13:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Кратово

Opel Antara

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 мар. 00:23 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Кратово

BMW X1 1.8d X-Drive

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 22:28 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Кратово

BMW X1 1.8d X-Drive Шваjцариja

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 22:00 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Кратово

Audi A3 2.0 TDI Automatic

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 21:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кратово

VW Golf 4 1.9 TDI Austria

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 21:42 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Кратово

BMW X1 1.8d X-Drive Swiss ����

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 13:14 Станови  ·  Кратово

SE PRODAVA STAN VO KRATOVO

Број на соби: 3
06 фев. 17:41 Автомобили  ·  BMW  ·  535  ·  Кратово

BMW 535d

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 18:59 Автомобили  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Кратово

NISSAN X - TRAIL 2002

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 10:31 Облека/Обувки  ·  Унисекс  ·  Кратово

Dr. Martens

11 900 МКД

05 ноем. 23:10 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кратово

Audi a4 1.8

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 06:07 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кратово

Shopsko Rudare

17 септ. 21:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кратово

Se prodava

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 19:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Кратово

Touareg 2.5

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 14:39 Куќи/Вили  ·  Кратово

Kukja

1 ЕУР

Број на соби: 4
10 јун. 11:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кратово

Dejrana

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
08 јун. 12:57 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кратово

Plac za kuka vo carina maala

7 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации