Македонски | Shqip | English |

DAF резервоар 650 лит

Се продава од: Бојан 21 јан. 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Резервни делови
резервоар за DAF, 650 литри. цената е фиксна. може и замена за нафта.
Нема посетени огласи
Кон почеток