Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Неготино

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 11:22
Линк
Машини и Алати  ·  Неготино

Agregati


Вчера 08:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Неготино

Opel Insignia 1.6 CDTi

10 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:44 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Неготино

Opel Insignia 1.6 CDTi

10 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 11:22 Машини и Алати  ·  Неготино

Agregati

13 мај 17:21 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Неготино

Hala vo Negotino

140 000 ЕУР

11 мај 23:57 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Неготино

ЕЛЕКТРИЧЕН МОТОР

06 мај 05:04 Друго  ·  Неготино

Prodavam elektronotorna kolicka skuter

1 000 ЕУР

06 мај 05:03 Друго  ·  Неготино

Prion dvoset

1 200 ЕУР

05 мај 14:00 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Неготино

Procistitelna stanica za voda

05 мај 11:20 Друго  ·  Неготино

Prodavam elektromotorna kolicka skuter

1 000 ЕУР

03 мај 00:23 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Неготино

Продавам Lenovo ideapad

17 000 МКД

29 апр. 16:43 Автомобили  ·  Citroën  ·  C8  ·  Неготино

SE PRODAVA ZAMENUVA ZA PO MALO VOZILO

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 апр. 15:04 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Honda  ·  NC  ·  Неготино

Honda NC Integra 700

5 950 ЕУР

25 апр. 00:09 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Неготино

DAF MEGA 105/410

14 апр. 12:11 Куќи/Вили  ·  Неготино

Куќа во Неготино

Број на соби: 8
Површина: 140
11 апр. 13:13 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Неготино

Peugeot 307cc

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 17:18 Машини и Алати  ·  Неготино

Abrikt, shlajferica i krila

2 500 ЕУР

03 апр. 20:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Неготино

FORD FOCUS 1.6 TDCI REDIZAJN 2009

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
30 мар. 07:23 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Неготино

Audi A4 2008 2.0 143konja

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 17:09 Друго  ·  Неготино

Се продава Ракија - Најевтино во регионот

150 МКД

27 мар. 15:20 Друго  ·  Неготино

Priroden livadski med

1 ЕУР

25 мар. 15:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Неготино

Куќа за продажба

38 195 ЕУР

Број на соби: 5
23 мар. 09:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Неготино

Golf 5

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 09:02 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Градежни машини  ·  Неготино

Metlarka

5 000 ЕУР

29 фев. 18:01 Машини и Алати  ·  Неготино

Вага до 300кг.

29 фев. 17:58 Машини и Алати  ·  Неготино

Рачна муљача

24 фев. 11:36 Куќи/Вили  ·  Неготино

SPRAT OD KUKJA

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
20 фев. 20:52 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Неготино

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 17:01 Друго  ·  Неготино

Se prodavaat palmi

20 фев. 15:08 Друго  ·  Неготино

otkupuvam stari klimi po ekstra cena

100 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации