Македонски | Shqip | English |

Zamrznati malini

Се продава од: Анѓелко Денес 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струга
Производи : Прехрамбени производи
Продавам замрзната малина со сертификат за органско производство во преод . Малината е од сортата виламет , се чува од -18 до -20 целзиусови степени. Пакувана е во картонски кутии во кеси по 10кг нето , кесите се специјални за пакување со HACCAP сертификат .
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток