Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:58
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струга

BMW 116i 85kw E87

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 20:10 Друго  ·  Струга

Kompresor

850 ЕУР

Вчера 19:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Струга

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:58
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струга

BMW 116i 85kw E87

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:46 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струга

Shiten 2 dyqane ne Struge

1 900 ЕУР Намалена цена

Вчера 09:19 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Струга

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

150 ЕУР

Вчера 02:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

AUDI A6 2.0 TDI 2008 AUTOMATIK

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 02:35
Линк
Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Струга

Hamachi

1 300 ЕУР

27 мај 19:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струга

Opel Astra H 1.4 2011

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
27 мај 12:20 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струга

Mercedes Benz A180

1 111 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 10:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струга

Mercedes-Benz A 180 dizel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 10:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Струга

Opel Corsa

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 09:38 Станови  ·  Струга

Se prodava nov stan od 73m2 vo Struga

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 мај 03:02 Мопеди (под 50cc)  ·  Keeway  ·  Drug model  ·  Струга

Shitet 600e i diskutueshem

600 ЕУР

26 мај 20:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Струга

VW Polo

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 16:18 Станови  ·  Струга

Издавам стан под кирија

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 мај 16:09 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Tico  ·  Струга

Daewoo Tico

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 15:21 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струга

Shiten 2 dyqane ne Struge

2 100 ЕУР

26 мај 11:39
Линк
Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
24 мај 22:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Струга

Vento 1.9Tdi

2 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
24 мај 13:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Струга

Mercedes A160

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 06:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Струга

MErcedes-Benz GL 350

445 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 06:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струга

VW GOLF 5 1.9 TDI TOUR 2007

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 15:11
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Струга

Seat ibiza

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 16:41 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Струга

Se prodava Samsung Galaxy Bubs FE NOVI

4 700 МКД

18 мај 22:20 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Струга

Ford prodazba

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
18 мај 19:24 Соби  ·  Струга

Sobi Vila Bolonja

16 мај 15:22 Станови  ·  Струга

Banese per turiste

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
16 мај 11:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струга

GOLF 7 2.0TDI 2016

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 04:48 Кампинг возила  ·  Струга

kupuvam kamp prikolka

2 500 ЕУР

15 мај 13:17 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Струга

Euro kuka

300 ЕУР

15 мај 13:09 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Струга

Euro kuka

300 ЕУР

14 мај 18:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Stan od 80m2 vo Struga

98 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
14 мај 14:19 Станови  ·  Струга

Se prodavat novi stanovi vo Struga

950 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
13 мај 11:58 Машини и Алати  ·  Струга

Top line Kaufmann

220 ЕУР

13 мај 09:12 Станови  ·  Струга

EXTRA CENA 800 e.ezerski lozja jug stan 85m2 do plaza

800 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации